Uitslag 03-12-2019 Paar 4
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van ASSENMAKER MARCEL-VANHAELTER PETER: 45,83%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 1 | 4 | 4♥ | W | ♠3 | +1 | 450 | 25,00% | 75,00% | |
| 6 | 1 | 4 | 2♠ | O | ♦2 | +1 | 140 | 0,00% | 100,00% | |
| 7 | 1 | 4 | 4♥ | O | ♠7 | +2 | 680 | 50,00% | 50,00% | |
| 8 | 1 | 4 | 2NT | Z | ♥3 | +1 | 150 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 56,25%
Gespeeld tegen VAN THORRE JACQUES-CLARYSSE ELS: 64,58%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 32 | 4 | 3NT | N | ♣2 | +2 | 460 | 100,00% | 0,00% | |
| 10 | 32 | 4 | 3NT | N | ♥9 | +1 | 630 | 50,00% | 50,00% | |
| 11 | 32 | 4 | 4♠ | W | ♥6 | -2 | 100 | 50,00% | 50,00% | |
| 12 | 32 | 4 | 3NT | Z | ♥V | +2 | 660 | 25,00% | 75,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 43,75%
Gespeeld tegen ANTHEUNIS MONIQUE-LEYSSENS JOS: 39,58%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 4 | 34 | 5♠ | N | ♣3 | +1 | 680 | 25,00% | 75,00% | |
| 14 | 4 | 34 | 3NT | Z | ♦9 | = | 400 | 0,00% | 100,00% | |
| 15 | 4 | 34 | 2NT | Z | ♥7 | = | 120 | 75,00% | 25,00% | |
| 16 | 4 | 34 | 2♠ | N | ♣A | = | 110 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 4: 50,00%
Gespeeld tegen NIERINCK NICOLE-CORNELIS GEORGES: 50,00%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 3 | 4 | 6♠ | N | ♣6 | = | 980 | 100,00% | 0,00% | |
| 18 | 3 | 4 | 2NT | N | ♠H | = | 120 | 50,00% | 50,00% | |
| 19 | 3 | 4 | 3NT | Z | ♠6 | +1 | 430 | 75,00% | 25,00% | |
| 20 | 3 | 4 | 3♦ | N | ♥5 | -1 | 100 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 43,75%
Gespeeld tegen VAN DEN BRANDE BEN-HEIP LENNART: 47,92%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 4 | 31 | 3♠ | W | ♣H | = | 140 | 0,00% | 100,00% | |
| 22 | 4 | 31 | 4♠ | Z | ♥4 | -1 | 50 | 0,00% | 100,00% | |
| 23 | 4 | 31 | 3NT | Z | ♠10 | = | 600 | 0,00% | 100,00% | |
| 24 | 4 | 31 | 3NT | W | ♣9 | +2 | 460 | 75,00% | 25,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 18,75%
Gespeeld tegen DE VLEMINCK WILLY-DOBBELAERE JAN: 50,00%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 4 | 2 | 4♦ | W | ♠A | = | 130 | 25,00% | 75,00% | |
| 26 | 4 | 2 | 2♠ | W | ♥A | -2 | 200 | 100,00% | 0,00% | |
| 27 | 4 | 2 | 3♦ | Z | ♠8 | +3 | 170 | 50,00% | 50,00% | |
| 28 | 4 | 2 | 5♥ | Z | ♣H | +1 | 680 | 75,00% | 25,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 62,50%
Gespeeld tegen CASTELEYN MARC-VERCRUYSSE KOEN: 52,08%

