Uitslag 03-12-2019 Paar 34
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van NIERINCK NICOLE-CORNELIS GEORGES: 50,00%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 34 | 2 | 3♦ | W | ♥9 | +1 | 130 | 25,00% | 75,00% | |
| 2 | 34 | 2 | 2♥ | W | ♣3 | +2 | 170 | 100,00% | 0,00% | |
| 3 | 34 | 2 | 2♠ | Z | ♠3 | +2 | 170 | 50,00% | 50,00% | |
| 4 | 34 | 2 | 4♥x | W | ♦A | -1 | 200 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 56,25%
Gespeeld tegen CASTELEYN MARC-VERCRUYSSE KOEN: 52,08%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 34 | 3 | 4♥ | W | ♠3 | +1 | 450 | 25,00% | 75,00% | |
| 6 | 34 | 3 | 3♦ | Z | ♥8 | = | 110 | 75,00% | 25,00% | |
| 7 | 34 | 3 | 4♥ | O | ♠7 | +3 | 710 | 0,00% | 100,00% | |
| 8 | 34 | 3 | 3♣ | N | ♥B | -2 | 100 | 25,00% | 75,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 31,25%
Gespeeld tegen VAN DEN BRANDE BEN-HEIP LENNART: 47,92%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 31 | 34 | 3♠ | Z | ♣6 | +2 | 200 | 0,00% | 100,00% | |
| 10 | 31 | 34 | 3NT | N | ♣3 | = | 600 | 0,00% | 100,00% | |
| 11 | 31 | 34 | 4♠ | W | ♥6 | -4 | 200 | 100,00% | 0,00% | |
| 12 | 31 | 34 | 3NT | Z | ♠2 | +2 | 660 | 25,00% | 75,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 68,75%
Gespeeld tegen DE VLEMINCK WILLY-DOBBELAERE JAN: 50,00%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 4 | 34 | 5♠ | N | ♣3 | +1 | 680 | 25,00% | 75,00% | |
| 14 | 4 | 34 | 3NT | Z | ♦9 | = | 400 | 0,00% | 100,00% | |
| 15 | 4 | 34 | 2NT | Z | ♥7 | = | 120 | 75,00% | 25,00% | |
| 16 | 4 | 34 | 2♠ | N | ♣A | = | 110 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 4: 50,00%
Gespeeld tegen ASSENMAKER MARCEL-VANHAELTER PETER: 45,83%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 1 | 34 | 4♠ | N | ♣10 | +2 | 480 | 0,00% | 100,00% | |
| 18 | 1 | 34 | 3NT | N | ♠B | -1 | 100 | 0,00% | 100,00% | |
| 19 | 1 | 34 | 3NT | Z | ♣2 | +1 | 430 | 75,00% | 25,00% | |
| 20 | 1 | 34 | 4♥x | W | ♣B | -3 | 800 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 56,25%
Gespeeld tegen VAN THORRE JACQUES-CLARYSSE ELS: 64,58%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 32 | 34 | 4♠ | O | ♥H | -2 | 100 | 75,00% | 25,00% | |
| 22 | 32 | 34 | 2♠ | Z | ♣4 | +1 | 140 | 100,00% | 0,00% | |
| 23 | 32 | 34 | 3NT | Z | ♦5 | +1 | 630 | 75,00% | 25,00% | |
| 24 | 32 | 34 | 3NT | W | ♦7 | +3 | 490 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 37,50%
Gespeeld tegen ANTHEUNIS MONIQUE-LEYSSENS JOS: 39,58%

