Uitslag 03-12-2019 Paar 1
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van VAN THORRE JACQUES-CLARYSSE ELS: 64,58%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 31 | 3♠ | N | ♦6 | = | 140 | 100,00% | 0,00% | |
| 2 | 1 | 31 | 4♥ | W | ♦B | = | 420 | 50,00% | 50,00% | |
| 3 | 1 | 31 | 3NT | Z | ♥6 | +1 | 430 | 100,00% | 0,00% | |
| 4 | 1 | 31 | 5♥x | W | ♦A | -2 | 500 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 87,50%
Gespeeld tegen DE VLEMINCK WILLY-DOBBELAERE JAN: 50,00%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 1 | 4 | 4♥ | W | ♠3 | +1 | 450 | 25,00% | 75,00% | |
| 6 | 1 | 4 | 2♠ | O | ♦2 | +1 | 140 | 0,00% | 100,00% | |
| 7 | 1 | 4 | 4♥ | O | ♠7 | +2 | 680 | 50,00% | 50,00% | |
| 8 | 1 | 4 | 2NT | Z | ♥3 | +1 | 150 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 43,75%
Gespeeld tegen ASSENMAKER MARCEL-VANHAELTER PETER: 45,83%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 1 | 2 | 4♠ | Z | ♠5 | +1 | 450 | 50,00% | 50,00% | |
| 10 | 1 | 2 | 3NT | N | ♥9 | +2 | 660 | 100,00% | 0,00% | |
| 11 | 1 | 2 | 3♠ | W | ♥6 | +1 | 170 | 0,00% | 100,00% | |
| 12 | 1 | 2 | 3NT | Z | ♠3 | +3 | 690 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 62,50%
Gespeeld tegen CASTELEYN MARC-VERCRUYSSE KOEN: 52,08%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 1 | 3 | 6♠x | Z | ♦6 | = | 1660 | 100,00% | 0,00% | |
| 14 | 1 | 3 | 4♠ | Z | ♣V | +2 | 480 | 100,00% | 0,00% | |
| 15 | 1 | 3 | 1NT | Z | ♥3 | +1 | 120 | 75,00% | 25,00% | |
| 16 | 1 | 3 | 3♦ | O | ♠H | = | 110 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 4: 68,75%
Gespeeld tegen VAN DEN BRANDE BEN-HEIP LENNART: 47,92%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 1 | 34 | 4♠ | N | ♣10 | +2 | 480 | 0,00% | 100,00% | |
| 18 | 1 | 34 | 3NT | N | ♠B | -1 | 100 | 0,00% | 100,00% | |
| 19 | 1 | 34 | 3NT | Z | ♣2 | +1 | 430 | 75,00% | 25,00% | |
| 20 | 1 | 34 | 4♥x | W | ♣B | -3 | 800 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 43,75%
Gespeeld tegen NIERINCK NICOLE-CORNELIS GEORGES: 50,00%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 1 | 32 | 2♠ | N | ♦A | -1 | 50 | 100,00% | 0,00% | |
| 26 | 1 | 32 | 3♣ | Z | ♠A | = | 110 | 50,00% | 50,00% | |
| 27 | 1 | 32 | 4NT | Z | ♥6 | +1 | 460 | 100,00% | 0,00% | |
| 28 | 1 | 32 | 4♥ | Z | ♣A | +2 | 680 | 75,00% | 25,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 81,25%
Gespeeld tegen ANTHEUNIS MONIQUE-LEYSSENS JOS: 39,58%

