Uitslag 03-12-2019 Paar 31
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van DE VLEMINCK WILLY-DOBBELAERE JAN: 50,00%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 31 | 3♠ | N | ♦6 | = | 140 | 100,00% | 0,00% | |
| 2 | 1 | 31 | 4♥ | W | ♦B | = | 420 | 50,00% | 50,00% | |
| 3 | 1 | 31 | 3NT | Z | ♥6 | +1 | 430 | 100,00% | 0,00% | |
| 4 | 1 | 31 | 5♥x | W | ♦A | -2 | 500 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 12,50%
Gespeeld tegen VAN THORRE JACQUES-CLARYSSE ELS: 64,58%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 31 | 34 | 3♠ | Z | ♣6 | +2 | 200 | 0,00% | 100,00% | |
| 10 | 31 | 34 | 3NT | N | ♣3 | = | 600 | 0,00% | 100,00% | |
| 11 | 31 | 34 | 4♠ | W | ♥6 | -4 | 200 | 100,00% | 0,00% | |
| 12 | 31 | 34 | 3NT | Z | ♠2 | +2 | 660 | 25,00% | 75,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 31,25%
Gespeeld tegen NIERINCK NICOLE-CORNELIS GEORGES: 50,00%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 31 | 32 | 4♠ | Z | ♣A | +2 | 680 | 25,00% | 75,00% | |
| 14 | 31 | 32 | 4♠ | Z | ♣V | = | 420 | 50,00% | 50,00% | |
| 15 | 31 | 32 | 3NT | Z | ♥7 | -1 | 100 | 0,00% | 100,00% | |
| 16 | 31 | 32 | 2♠ | N | ♦6 | -2 | 100 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 4: 31,25%
Gespeeld tegen ANTHEUNIS MONIQUE-LEYSSENS JOS: 39,58%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 2 | 31 | 3NT | N | ♣10 | +3 | 490 | 50,00% | 50,00% | |
| 18 | 2 | 31 | 4♥ | Z | ♠5 | = | 620 | 100,00% | 0,00% | |
| 19 | 2 | 31 | 3NT | Z | ♣7 | -1 | 50 | 0,00% | 100,00% | |
| 20 | 2 | 31 | 3♥x | O | ♣B | -1 | 200 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 50,00%
Gespeeld tegen CASTELEYN MARC-VERCRUYSSE KOEN: 52,08%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 4 | 31 | 3♠ | W | ♣H | = | 140 | 0,00% | 100,00% | |
| 22 | 4 | 31 | 4♠ | Z | ♥4 | -1 | 50 | 0,00% | 100,00% | |
| 23 | 4 | 31 | 3NT | Z | ♠10 | = | 600 | 0,00% | 100,00% | |
| 24 | 4 | 31 | 3NT | W | ♣9 | +2 | 460 | 75,00% | 25,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 81,25%
Gespeeld tegen ASSENMAKER MARCEL-VANHAELTER PETER: 45,83%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 3 | 31 | 4♦ | W | ♠A | = | 130 | 25,00% | 75,00% | |
| 26 | 3 | 31 | 2♠ | W | ♥A | -1 | 100 | 0,00% | 100,00% | |
| 27 | 3 | 31 | 6NT | Z | ♦8 | -1 | 50 | 0,00% | 100,00% | |
| 28 | 3 | 31 | 4♥ | Z | ♣A | +1 | 650 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 93,75%
Gespeeld tegen VAN DEN BRANDE BEN-HEIP LENNART: 47,92%

