Uitslag 03-12-2019 Paar 3
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van VAN DEN BRANDE BEN-HEIP LENNART: 47,92%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 32 | 3 | 2♦ | W | ♥9 | +2 | 130 | 25,00% | 75,00% | |
| 2 | 32 | 3 | 4♥ | W | ♦B | +1 | 450 | 0,00% | 100,00% | |
| 3 | 32 | 3 | 2♠ | Z | ♦B | +1 | 140 | 0,00% | 100,00% | |
| 4 | 32 | 3 | 4♥ | W | ♦A | = | 620 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 93,75%
Gespeeld tegen ANTHEUNIS MONIQUE-LEYSSENS JOS: 39,58%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 34 | 3 | 4♥ | W | ♠3 | +1 | 450 | 25,00% | 75,00% | |
| 6 | 34 | 3 | 3♦ | Z | ♥8 | = | 110 | 75,00% | 25,00% | |
| 7 | 34 | 3 | 4♥ | O | ♠7 | +3 | 710 | 0,00% | 100,00% | |
| 8 | 34 | 3 | 3♣ | N | ♥B | -2 | 100 | 25,00% | 75,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 68,75%
Gespeeld tegen NIERINCK NICOLE-CORNELIS GEORGES: 50,00%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 1 | 3 | 6♠x | Z | ♦6 | = | 1660 | 100,00% | 0,00% | |
| 14 | 1 | 3 | 4♠ | Z | ♣V | +2 | 480 | 100,00% | 0,00% | |
| 15 | 1 | 3 | 1NT | Z | ♥3 | +1 | 120 | 75,00% | 25,00% | |
| 16 | 1 | 3 | 3♦ | O | ♠H | = | 110 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 4: 31,25%
Gespeeld tegen VAN THORRE JACQUES-CLARYSSE ELS: 64,58%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 3 | 4 | 6♠ | N | ♣6 | = | 980 | 100,00% | 0,00% | |
| 18 | 3 | 4 | 2NT | N | ♠H | = | 120 | 50,00% | 50,00% | |
| 19 | 3 | 4 | 3NT | Z | ♠6 | +1 | 430 | 75,00% | 25,00% | |
| 20 | 3 | 4 | 3♦ | N | ♥5 | -1 | 100 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 56,25%
Gespeeld tegen ASSENMAKER MARCEL-VANHAELTER PETER: 45,83%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 2 | 3 | 4♠ | O | ♥7 | -2 | 100 | 75,00% | 25,00% | |
| 22 | 2 | 3 | 3♦ | W | ♦2 | -1 | 100 | 50,00% | 50,00% | |
| 23 | 2 | 3 | 3NT | Z | ♦2 | +1 | 630 | 75,00% | 25,00% | |
| 24 | 2 | 3 | 3NT | O | ♠2 | +2 | 460 | 75,00% | 25,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 31,25%
Gespeeld tegen CASTELEYN MARC-VERCRUYSSE KOEN: 52,08%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 3 | 31 | 4♦ | W | ♠A | = | 130 | 25,00% | 75,00% | |
| 26 | 3 | 31 | 2♠ | W | ♥A | -1 | 100 | 0,00% | 100,00% | |
| 27 | 3 | 31 | 6NT | Z | ♦8 | -1 | 50 | 0,00% | 100,00% | |
| 28 | 3 | 31 | 4♥ | Z | ♣A | +1 | 650 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 6,25%
Gespeeld tegen DE VLEMINCK WILLY-DOBBELAERE JAN: 50,00%

