Uitslag 03-12-2019 Paar 32
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van ANTHEUNIS MONIQUE-LEYSSENS JOS: 39,58%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 32 | 3 | 2♦ | W | ♥9 | +2 | 130 | 25,00% | 75,00% | |
| 2 | 32 | 3 | 4♥ | W | ♦B | +1 | 450 | 0,00% | 100,00% | |
| 3 | 32 | 3 | 2♠ | Z | ♦B | +1 | 140 | 0,00% | 100,00% | |
| 4 | 32 | 3 | 4♥ | W | ♦A | = | 620 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 6,25%
Gespeeld tegen VAN DEN BRANDE BEN-HEIP LENNART: 47,92%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 2 | 32 | 4♥ | W | ♦10 | = | 420 | 100,00% | 0,00% | |
| 6 | 2 | 32 | 3♦ | Z | ♥7 | = | 110 | 75,00% | 25,00% | |
| 7 | 2 | 32 | 4♣ | N | ♥H | -1 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 8 | 2 | 32 | 2♣ | N | ♥B | -2 | 100 | 25,00% | 75,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 25,00%
Gespeeld tegen CASTELEYN MARC-VERCRUYSSE KOEN: 52,08%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 32 | 4 | 3NT | N | ♣2 | +2 | 460 | 100,00% | 0,00% | |
| 10 | 32 | 4 | 3NT | N | ♥9 | +1 | 630 | 50,00% | 50,00% | |
| 11 | 32 | 4 | 4♠ | W | ♥6 | -2 | 100 | 50,00% | 50,00% | |
| 12 | 32 | 4 | 3NT | Z | ♥V | +2 | 660 | 25,00% | 75,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 56,25%
Gespeeld tegen ASSENMAKER MARCEL-VANHAELTER PETER: 45,83%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 31 | 32 | 4♠ | Z | ♣A | +2 | 680 | 25,00% | 75,00% | |
| 14 | 31 | 32 | 4♠ | Z | ♣V | = | 420 | 50,00% | 50,00% | |
| 15 | 31 | 32 | 3NT | Z | ♥7 | -1 | 100 | 0,00% | 100,00% | |
| 16 | 31 | 32 | 2♠ | N | ♦6 | -2 | 100 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 4: 68,75%
Gespeeld tegen DE VLEMINCK WILLY-DOBBELAERE JAN: 50,00%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 32 | 34 | 4♠ | O | ♥H | -2 | 100 | 75,00% | 25,00% | |
| 22 | 32 | 34 | 2♠ | Z | ♣4 | +1 | 140 | 100,00% | 0,00% | |
| 23 | 32 | 34 | 3NT | Z | ♦5 | +1 | 630 | 75,00% | 25,00% | |
| 24 | 32 | 34 | 3NT | W | ♦7 | +3 | 490 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 62,50%
Gespeeld tegen NIERINCK NICOLE-CORNELIS GEORGES: 50,00%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 1 | 32 | 2♠ | N | ♦A | -1 | 50 | 100,00% | 0,00% | |
| 26 | 1 | 32 | 3♣ | Z | ♠A | = | 110 | 50,00% | 50,00% | |
| 27 | 1 | 32 | 4NT | Z | ♥6 | +1 | 460 | 100,00% | 0,00% | |
| 28 | 1 | 32 | 4♥ | Z | ♣A | +2 | 680 | 75,00% | 25,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 18,75%
Gespeeld tegen VAN THORRE JACQUES-CLARYSSE ELS: 64,58%

