Uitslag 12-12-2019 Paar 7
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van AMANDT GILBERT-DE kEUKELAERE MARLEEN: 56,71%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 36 | 3NT | Z | ♠5 | -1 | 50 | 16,67% | 83,33% | |
| 2 | 7 | 36 | 3♠ | Z | ♦10 | = | 140 | 77,78% | 22,22% | |
| 3 | 7 | 36 | 4♦ | W | ♠A | -1 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 4 | 7 | 36 | 3♥ | W | ♠6 | = | 140 | 38,89% | 61,11% |
Resultaat van spelgroep 1: 58,33%
Gespeeld tegen ANDELHOF MARC-VAN DEWYNCKELE NADINE: 51,98%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 7 | 40 | 2NT | W | ♦6 | = | 120 | 100,00% | 0,00% | |
| 6 | 7 | 40 | 2♦ | W | ♠6 | = | 90 | 33,33% | 66,67% | |
| 7 | 7 | 40 | 3♦ | O | ♣A | +3 | 170 | 100,00% | 0,00% | |
| 8 | 7 | 40 | 2NT | Z | ♠2 | = | 120 | 77,78% | 22,22% |
Resultaat van spelgroep 2: 77,78%
Gespeeld tegen Sierens Roger-Reynaert Joris: 36,90%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 7 | 38 | 1NT | N | ♥2 | -1 | 50 | 44,44% | 55,56% | |
| 10 | 7 | 38 | 3NT | N | ♥5 | +1 | 630 | 27,78% | 72,22% | |
| 11 | 7 | 38 | 3NT | N | ♥9 | +3 | 490 | 61,11% | 38,89% | |
| 12 | 7 | 38 | 5♣ | Z | ♦A | +1 | 620 | 61,11% | 38,89% |
Resultaat van spelgroep 3: 48,61%
Gespeeld tegen MARTENS BERNADETTE-VERMAESEN WIM: 41,47%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 7 | 33 | 4♠ | W | ♦5 | +1 | 650 | 77,78% | 22,22% | |
| 14 | 7 | 33 | 3♠ | O | ♥H | +2 | 200 | 88,89% | 11,11% | |
| 15 | 7 | 33 | 3NT | N | ♥V | +2 | 660 | 83,33% | 16,67% | |
| 16 | 7 | 33 | 3NT | Z | ♣3 | = | 400 | 33,33% | 66,67% |
Resultaat van spelgroep 4: 70,83%
Gespeeld tegen D'HUYVETTERS ANNIE-KERCKHOF MARTINE: 41,27%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 7 | 39 | 4♠ | O | ♥V | = | 420 | 27,78% | 72,22% | |
| 22 | 7 | 39 | 4♥ | O | ♠B | -1 | 100 | 83,33% | 16,67% | |
| 23 | 7 | 39 | 2NT | N | ♣A | -1 | 100 | 27,78% | 72,22% | |
| 24 | 7 | 39 | 3NT | O | ♥10 | +3 | 490 | 11,11% | 88,89% |
Resultaat van spelgroep 6: 37,50%
Gespeeld tegen VANDERHEEREN JOHN-VAN DEN BERGHE GILBER: 54,96%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 7 | 37 | PAS | P | 0 | 44,44% | 55,56% | |||
| 26 | 7 | 37 | 2♠ | N | ♦8 | +1 | 140 | 50,00% | 50,00% | |
| 27 | 7 | 37 | 5♦x | N | ♥V | -5 | 1100 | 0,00% | 100,00% | |
| 28 | 7 | 37 | 1♥ | N | ♠A | +1 | 110 | 94,44% | 5,56% |
Resultaat van spelgroep 7: 47,22%
Gespeeld tegen BAETENS JEAN MARIE-Vander Massen Mady: 55,75%

