Uitslag 12-12-2019 Paar 38
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van MARTENS BERNADETTE-VERMAESEN WIM: 41,47%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 38 | 3NT | Z | ♠5 | +1 | 430 | 94,44% | 5,56% | |
| 2 | 8 | 38 | 4♠ | Z | ♣H | -1 | 100 | 33,33% | 66,67% | |
| 3 | 8 | 38 | 2♠ | N | ♦V | -2 | 100 | 61,11% | 38,89% | |
| 4 | 8 | 38 | 1♥ | W | ♦6 | +2 | 140 | 38,89% | 61,11% |
Resultaat van spelgroep 1: 43,06%
Gespeeld tegen MESTDAGH LIEVEN-VAN GELE EDITH: 63,10%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 4 | 38 | 3NT | W | ♥8 | +2 | 460 | 27,78% | 72,22% | |
| 6 | 4 | 38 | 2NT | O | ♠6 | -2 | 200 | 94,44% | 5,56% | |
| 7 | 4 | 38 | 5♥ | O | ♠6 | = | 650 | 55,56% | 44,44% | |
| 8 | 4 | 38 | 2NT | O | ♣B | -2 | 100 | 55,56% | 44,44% |
Resultaat van spelgroep 2: 41,67%
Gespeeld tegen DE VLEMINCK WILLY-FOUQUART ANDRE: 53,17%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 7 | 38 | 1NT | N | ♥2 | -1 | 50 | 44,44% | 55,56% | |
| 10 | 7 | 38 | 3NT | N | ♥5 | +1 | 630 | 27,78% | 72,22% | |
| 11 | 7 | 38 | 3NT | N | ♥9 | +3 | 490 | 61,11% | 38,89% | |
| 12 | 7 | 38 | 5♣ | Z | ♦A | +1 | 620 | 61,11% | 38,89% |
Resultaat van spelgroep 3: 51,39%
Gespeeld tegen AMANDT GILBERT-DE kEUKELAERE MARLEEN: 56,71%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 3 | 38 | 3NT | W | ♦3 | +3 | 690 | 0,00% | 100,00% | |
| 14 | 3 | 38 | 5♠ | O | ♥H | = | 450 | 66,67% | 33,33% | |
| 15 | 3 | 38 | 3NT | N | ♣2 | +2 | 660 | 83,33% | 16,67% | |
| 16 | 3 | 38 | 3NT | N | ♦V | +1 | 430 | 83,33% | 16,67% |
Resultaat van spelgroep 4: 41,67%
Gespeeld tegen NIERINCK NICOLE-VAN THORRE JACQUES: 46,30%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 6 | 38 | 2♠ | N | ♥4 | +1 | 140 | 100,00% | 0,00% | |
| 18 | 6 | 38 | PAS | P | 0 | 38,89% | 61,11% | |||
| 19 | 6 | 38 | 2♥ | O | ♣7 | = | 110 | 38,89% | 61,11% | |
| 20 | 6 | 38 | 4♠ | W | ♥7 | -2 | 200 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 30,56%
Gespeeld tegen Van Steenlandt Guido-DE BACKER LUC: 55,09%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 2 | 38 | 3♠ | W | ♥4 | = | 140 | 77,78% | 22,22% | |
| 22 | 2 | 38 | 3NT | W | ♣A | +1 | 630 | 11,11% | 88,89% | |
| 23 | 2 | 38 | 2♠ | Z | ♥5 | = | 110 | 77,78% | 22,22% | |
| 24 | 2 | 38 | 3NT | O | ♥5 | +1 | 430 | 88,89% | 11,11% |
Resultaat van spelgroep 6: 36,11%
Gespeeld tegen VANDEGINSTE ISABEL-DEHAECK MARC: 46,53%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 5 | 38 | 4♥ | O | ♣10 | -2 | 200 | 100,00% | 0,00% | |
| 26 | 5 | 38 | 2♠ | N | ♦8 | +1 | 140 | 50,00% | 50,00% | |
| 27 | 5 | 38 | 4♥ | W | ♠V | +1 | 450 | 33,33% | 66,67% | |
| 28 | 5 | 38 | 2♣ | O | ♥A | = | 90 | 33,33% | 66,67% |
Resultaat van spelgroep 7: 45,83%
Gespeeld tegen KERTI SANDOR-DEJONGHE BRIGITTE: 45,60%

