Uitslag 12-12-2019 Paar 37
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van BAETENS JEAN MARIE-Vander Massen Mady: 55,75%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 37 | 3NT | Z | ♦B | = | 400 | 61,11% | 38,89% | |
| 2 | 10 | 37 | 4♠ | Z | ♦9 | = | 620 | 100,00% | 0,00% | |
| 3 | 10 | 37 | 3♠ | N | ♦V | -2 | 100 | 61,11% | 38,89% | |
| 4 | 10 | 37 | 2♥ | W | ♠6 | +2 | 170 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 44,44%
Gespeeld tegen DE NEVE TONY-VAN MARCK ROLAND: 42,66%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 1 | 37 | 3NT | W | ♥8 | +1 | 430 | 77,78% | 22,22% | |
| 6 | 1 | 37 | 2♦ | W | ♠9 | = | 90 | 33,33% | 66,67% | |
| 7 | 1 | 37 | 4♥ | O | ♠6 | +2 | 680 | 22,22% | 77,78% | |
| 8 | 1 | 37 | 1NT | Z | ♠7 | +1 | 120 | 77,78% | 22,22% |
Resultaat van spelgroep 2: 47,22%
Gespeeld tegen ANTHEUNIS MONIQUE-LEYSSENS JOS: 57,87%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 9 | 37 | 1NT | N | ♥7 | -1 | 50 | 44,44% | 55,56% | |
| 10 | 9 | 37 | 3NT | N | ♥5 | +2 | 660 | 72,22% | 27,78% | |
| 11 | 9 | 37 | 5♦ | Z | ♥H | = | 400 | 16,67% | 83,33% | |
| 12 | 9 | 37 | 4♣ | Z | ♦A | +2 | 170 | 22,22% | 77,78% |
Resultaat van spelgroep 3: 61,11%
Gespeeld tegen BOVIJN MARC-OEYEN WALTER: 34,72%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 2 | 37 | 3NT | W | ♦3 | +2 | 660 | 38,89% | 61,11% | |
| 14 | 2 | 37 | 4♠ | O | ♥H | +1 | 450 | 66,67% | 33,33% | |
| 15 | 2 | 37 | 2♦ | N | ♥V | = | 90 | 11,11% | 88,89% | |
| 16 | 2 | 37 | 3NT | Z | ♦3 | = | 400 | 33,33% | 66,67% |
Resultaat van spelgroep 4: 62,50%
Gespeeld tegen VANDEGINSTE ISABEL-DEHAECK MARC: 46,53%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 8 | 37 | 2♣ | Z | ♦10 | = | 90 | 77,78% | 22,22% | |
| 18 | 8 | 37 | 3♠ | Z | ♦9 | -1 | 100 | 16,67% | 83,33% | |
| 19 | 8 | 37 | 2♥ | O | ♥8 | = | 110 | 38,89% | 61,11% | |
| 20 | 8 | 37 | 3♠ | W | ♥7 | = | 140 | 22,22% | 77,78% |
Resultaat van spelgroep 5: 61,11%
Gespeeld tegen MESTDAGH LIEVEN-VAN GELE EDITH: 63,10%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 11 | 37 | 4♠ | W | ♥3 | = | 420 | 27,78% | 72,22% | |
| 22 | 11 | 37 | 2♠ | Z | ♥H | -3 | 150 | 44,44% | 55,56% | |
| 23 | 11 | 37 | 2♠ | Z | ♥7 | -1 | 100 | 27,78% | 72,22% | |
| 24 | 11 | 37 | 3NT | O | ♥9 | +2 | 460 | 55,56% | 44,44% |
Resultaat van spelgroep 6: 61,11%
Gespeeld tegen Laenen Rene-BOCKLANDT GUY: 49,31%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 7 | 37 | PAS | P | 0 | 44,44% | 55,56% | |||
| 26 | 7 | 37 | 2♠ | N | ♦8 | +1 | 140 | 50,00% | 50,00% | |
| 27 | 7 | 37 | 5♦x | N | ♥V | -5 | 1100 | 0,00% | 100,00% | |
| 28 | 7 | 37 | 1♥ | N | ♠A | +1 | 110 | 94,44% | 5,56% |
Resultaat van spelgroep 7: 52,78%
Gespeeld tegen AMANDT GILBERT-DE kEUKELAERE MARLEEN: 56,71%

