Uitslag 12-12-2019 Paar 36
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van ANDELHOF MARC-VAN DEWYNCKELE NADINE: 51,98%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 36 | 3NT | Z | ♠5 | -1 | 50 | 16,67% | 83,33% | |
| 2 | 7 | 36 | 3♠ | Z | ♦10 | = | 140 | 77,78% | 22,22% | |
| 3 | 7 | 36 | 4♦ | W | ♠A | -1 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 4 | 7 | 36 | 3♥ | W | ♠6 | = | 140 | 38,89% | 61,11% |
Resultaat van spelgroep 1: 41,67%
Gespeeld tegen AMANDT GILBERT-DE kEUKELAERE MARLEEN: 56,71%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 8 | 36 | 3NT | W | ♠4 | +2 | 460 | 27,78% | 72,22% | |
| 6 | 8 | 36 | 2NT | O | ♥V | -2 | 200 | 94,44% | 5,56% | |
| 7 | 8 | 36 | 4♥ | O | ♠6 | +1 | 650 | 55,56% | 44,44% | |
| 8 | 8 | 36 | 3♠ | W | ♣7 | -3 | 150 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 30,56%
Gespeeld tegen MESTDAGH LIEVEN-VAN GELE EDITH: 63,10%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 11 | 36 | 2♥ | O | ♦6 | -1 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 10 | 11 | 36 | 3NT | N | ♣2 | +1 | 630 | 27,78% | 72,22% | |
| 11 | 11 | 36 | 5♦ | N | ♥9 | = | 400 | 16,67% | 83,33% | |
| 12 | 11 | 36 | 5♣ | Z | ♦A | +1 | 620 | 61,11% | 38,89% |
Resultaat van spelgroep 3: 48,61%
Gespeeld tegen Laenen Rene-BOCKLANDT GUY: 49,31%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 5 | 36 | 4♠ | O | ♥2 | +2 | 680 | 11,11% | 88,89% | |
| 14 | 5 | 36 | 5♠ | O | ♥H | +1 | 480 | 38,89% | 61,11% | |
| 15 | 5 | 36 | 3♦ | N | ♥V | +1 | 130 | 38,89% | 61,11% | |
| 16 | 5 | 36 | 3NT | N | ♦V | = | 400 | 33,33% | 66,67% |
Resultaat van spelgroep 4: 69,44%
Gespeeld tegen KERTI SANDOR-DEJONGHE BRIGITTE: 45,60%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 10 | 36 | 1NT | W | ♠4 | +1 | 120 | 11,11% | 88,89% | |
| 18 | 10 | 36 | 2♠ | Z | ♦9 | = | 110 | 55,56% | 44,44% | |
| 19 | 10 | 36 | 3♥ | O | ♣B | -1 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 20 | 10 | 36 | 4♠ | W | ♦9 | -1 | 100 | 66,67% | 33,33% |
Resultaat van spelgroep 5: 41,67%
Gespeeld tegen DE NEVE TONY-VAN MARCK ROLAND: 42,66%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 6 | 36 | 4♠ | W | ♥4 | = | 420 | 27,78% | 72,22% | |
| 22 | 6 | 36 | 2♥ | O | ♣10 | +2 | 170 | 27,78% | 72,22% | |
| 23 | 6 | 36 | 3NT | N | ♣A | -3 | 300 | 0,00% | 100,00% | |
| 24 | 6 | 36 | 3NT | O | ♥10 | +2 | 460 | 55,56% | 44,44% |
Resultaat van spelgroep 6: 72,22%
Gespeeld tegen Van Steenlandt Guido-DE BACKER LUC: 55,09%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 9 | 36 | PAS | P | 0 | 44,44% | 55,56% | |||
| 26 | 9 | 36 | 4♠ | N | ♦8 | -1 | 100 | 5,56% | 94,44% | |
| 27 | 9 | 36 | 4♥ | W | ♦A | -1 | 50 | 94,44% | 5,56% | |
| 28 | 9 | 36 | 2♣ | O | ♥A | +1 | 110 | 16,67% | 83,33% |
Resultaat van spelgroep 7: 59,72%
Gespeeld tegen BOVIJN MARC-OEYEN WALTER: 34,72%

