Uitslag 12-12-2019 Paar 6
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van Van Steenlandt Guido-DE BACKER LUC: 55,09%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 39 | 3NT | Z | ♦B | -1 | 50 | 16,67% | 83,33% | |
| 2 | 6 | 39 | 2♠ | Z | ♣8 | = | 110 | 66,67% | 33,33% | |
| 3 | 6 | 39 | 3♦ | W | ♠A | +1 | 130 | 11,11% | 88,89% | |
| 4 | 6 | 39 | 2♥ | W | ♠6 | +1 | 140 | 38,89% | 61,11% |
Resultaat van spelgroep 1: 33,33%
Gespeeld tegen VANDERHEEREN JOHN-VAN DEN BERGHE GILBER: 54,96%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 6 | 33 | 3NT | W | ♣6 | +1 | 430 | 77,78% | 22,22% | |
| 6 | 6 | 33 | 3♦ | W | ♠2 | -1 | 100 | 72,22% | 27,78% | |
| 7 | 6 | 33 | 4♥ | O | ♠6 | +1 | 650 | 55,56% | 44,44% | |
| 8 | 6 | 33 | 1NT | Z | ♥10 | +1 | 120 | 77,78% | 22,22% |
Resultaat van spelgroep 2: 70,83%
Gespeeld tegen D'HUYVETTERS ANNIE-KERCKHOF MARTINE: 41,27%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 6 | 32 | 1NT | N | ♥7 | -1 | 50 | 44,44% | 55,56% | |
| 10 | 6 | 32 | 3NT | N | ♣4 | +1 | 630 | 27,78% | 72,22% | |
| 11 | 6 | 32 | 4♥x | W | ♥A | -4 | 800 | 88,89% | 11,11% | |
| 12 | 6 | 32 | 6♣x | Z | ♦A | = | 1540 | 94,44% | 5,56% |
Resultaat van spelgroep 3: 63,89%
Gespeeld tegen DE ROEST LUDWIN-VANDEWALLE DOMINIQUE: 49,21%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 6 | 40 | 3NT | W | ♦3 | +2 | 660 | 38,89% | 61,11% | |
| 14 | 6 | 40 | 5♥ | Z | ♠7 | -2 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 15 | 6 | 40 | 2♦ | N | ♥H | +2 | 130 | 38,89% | 61,11% | |
| 16 | 6 | 40 | 3NT | N | ♦V | +1 | 430 | 83,33% | 16,67% |
Resultaat van spelgroep 4: 65,28%
Gespeeld tegen Sierens Roger-Reynaert Joris: 36,90%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 6 | 38 | 2♠ | N | ♥4 | +1 | 140 | 100,00% | 0,00% | |
| 18 | 6 | 38 | PAS | P | 0 | 38,89% | 61,11% | |||
| 19 | 6 | 38 | 2♥ | O | ♣7 | = | 110 | 38,89% | 61,11% | |
| 20 | 6 | 38 | 4♠ | W | ♥7 | -2 | 200 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 69,44%
Gespeeld tegen MARTENS BERNADETTE-VERMAESEN WIM: 41,47%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 6 | 36 | 4♠ | W | ♥4 | = | 420 | 27,78% | 72,22% | |
| 22 | 6 | 36 | 2♥ | O | ♣10 | +2 | 170 | 27,78% | 72,22% | |
| 23 | 6 | 36 | 3NT | N | ♣A | -3 | 300 | 0,00% | 100,00% | |
| 24 | 6 | 36 | 3NT | O | ♥10 | +2 | 460 | 55,56% | 44,44% |
Resultaat van spelgroep 6: 27,78%
Gespeeld tegen ANDELHOF MARC-VAN DEWYNCKELE NADINE: 51,98%

