Uitslag 12-12-2019 Paar 10
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van DE NEVE TONY-VAN MARCK ROLAND: 42,66%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 37 | 3NT | Z | ♦B | = | 400 | 61,11% | 38,89% | |
| 2 | 10 | 37 | 4♠ | Z | ♦9 | = | 620 | 100,00% | 0,00% | |
| 3 | 10 | 37 | 3♠ | N | ♦V | -2 | 100 | 61,11% | 38,89% | |
| 4 | 10 | 37 | 2♥ | W | ♠6 | +2 | 170 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 55,56%
Gespeeld tegen BAETENS JEAN MARIE-Vander Massen Mady: 55,75%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 10 | 35 | 3NT | W | ♥8 | +1 | 430 | 77,78% | 22,22% | |
| 6 | 10 | 35 | 2♠ | N | ♦3 | -2 | 100 | 5,56% | 94,44% | |
| 7 | 10 | 35 | 3NT | W | ♠3 | +3 | 690 | 11,11% | 88,89% | |
| 8 | 10 | 35 | 1NT | O | ♣B | -1 | 50 | 16,67% | 83,33% |
Resultaat van spelgroep 2: 27,78%
Gespeeld tegen DE BRAUWER ANNE-VAN CAUWENBERGE RITA: 58,13%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 10 | 40 | 1NT | N | ♥2 | -1 | 50 | 44,44% | 55,56% | |
| 10 | 10 | 40 | 3NT | N | ♥2 | +2 | 660 | 72,22% | 27,78% | |
| 11 | 10 | 40 | 5♦ | Z | ♥H | = | 400 | 16,67% | 83,33% | |
| 12 | 10 | 40 | 4♥ | N | ♦2 | = | 620 | 61,11% | 38,89% |
Resultaat van spelgroep 3: 48,61%
Gespeeld tegen Sierens Roger-Reynaert Joris: 36,90%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 10 | 31 | 3NT | O | ♦6 | +2 | 660 | 38,89% | 61,11% | |
| 14 | 10 | 31 | 5♠ | O | ♥H | +1 | 480 | 38,89% | 61,11% | |
| 15 | 10 | 31 | 2NT | N | ♥V | +3 | 210 | 55,56% | 44,44% | |
| 16 | 10 | 31 | 3NT | Z | ♠2 | +1 | 430 | 83,33% | 16,67% |
Resultaat van spelgroep 4: 54,17%
Gespeeld tegen VAN MUYLEM TOM-HRISTOV YULIAN: 64,09%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 10 | 36 | 1NT | W | ♠4 | +1 | 120 | 11,11% | 88,89% | |
| 18 | 10 | 36 | 2♠ | Z | ♦9 | = | 110 | 55,56% | 44,44% | |
| 19 | 10 | 36 | 3♥ | O | ♣B | -1 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 20 | 10 | 36 | 4♠ | W | ♦9 | -1 | 100 | 66,67% | 33,33% |
Resultaat van spelgroep 5: 58,33%
Gespeeld tegen ANDELHOF MARC-VAN DEWYNCKELE NADINE: 51,98%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 10 | 34 | 4♠ | O | ♥V | = | 420 | 27,78% | 72,22% | |
| 22 | 10 | 34 | 3♥ | O | ♠4 | = | 140 | 61,11% | 38,89% | |
| 23 | 10 | 34 | 2♠ | N | ♣A | +1 | 140 | 100,00% | 0,00% | |
| 24 | 10 | 34 | 3NT | O | ♥9 | +3 | 490 | 11,11% | 88,89% |
Resultaat van spelgroep 6: 50,00%
Gespeeld tegen CANTRE ROGER-VAN OOST FRANCINE: 46,23%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 10 | 32 | 2♥ | O | ♣9 | = | 110 | 0,00% | 100,00% | |
| 26 | 10 | 32 | 4♠ | N | ♦8 | -1 | 100 | 5,56% | 94,44% | |
| 27 | 10 | 32 | 4♥ | W | ♠V | +2 | 480 | 11,11% | 88,89% | |
| 28 | 10 | 32 | 2♦ | N | ♠A | -3 | 300 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 4,17%
Gespeeld tegen DE ROEST LUDWIN-VANDEWALLE DOMINIQUE: 49,21%

