Uitslag 02-01-2020 Paar 6
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van CANTRE ROGER-Roex Danielle: 61,90%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 6 | 33 | 3NT | N | ♥B | +2 | 660 | 100,00% | 0,00% | |
| 6 | 6 | 33 | 4♥ | N | ♠V | = | 420 | 35,71% | 64,29% | |
| 7 | 6 | 33 | 3♦ | O | ♠3 | +2 | 150 | 64,29% | 35,71% | |
| 8 | 6 | 33 | 3NT | W | ♠10 | +1 | 430 | 21,43% | 78,57% |
Resultaat van spelgroep 2: 55,36%
Gespeeld tegen DE BRUYCKER JEAN PAUL-AMANDT GILBERT: 53,83%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 6 | 32 | 4♠ | Z | ♣H | +2 | 480 | 100,00% | 0,00% | |
| 10 | 6 | 32 | 3♥ | Z | ♦A | -1 | 100 | 28,57% | 71,43% | |
| 11 | 6 | 32 | 4♠ | Z | ♣A | -2 | 100 | 85,71% | 14,29% | |
| 12 | 6 | 32 | 2♠ | O | ♥3 | +1 | 140 | 92,86% | 7,14% |
Resultaat van spelgroep 3: 76,79%
Gespeeld tegen D'HUYVETTERS ANNIE-DE kEUKELAERE MARLEE: 32,65%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 6 | 31 | 6♠ | O | ♥V | +1 | 1460 | 14,29% | 85,71% | |
| 14 | 6 | 31 | 6♠ | O | ♥10 | = | 980 | 35,71% | 64,29% | |
| 15 | 6 | 31 | 6NT | Z | ♦2 | = | 1440 | 78,57% | 21,43% | |
| 16 | 6 | 31 | 2♦ | N | ♦5 | +1 | 110 | 28,57% | 71,43% |
Resultaat van spelgroep 4: 39,29%
Gespeeld tegen DE WISPELAERE ANTOINE-VAN DE STEENE IVA: 61,22%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 6 | 38 | 4♠ | O | ♣3 | -1 | 50 | 57,14% | 42,86% | |
| 18 | 6 | 38 | 3♥ | Z | ♦B | -1 | 100 | 28,57% | 71,43% | |
| 19 | 6 | 38 | 4♠ | N | ♥3 | +1 | 450 | 85,71% | 14,29% | |
| 20 | 6 | 38 | 4♠ | Z | ♥9 | = | 620 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 67,86%
Gespeeld tegen BAETENS JEAN MARIE-Vander Massen Mady: 36,48%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 6 | 36 | 4♥ | W | ♠2 | = | 420 | 35,71% | 64,29% | |
| 22 | 6 | 36 | 2♥ | W | ♣3 | = | 110 | 0,00% | 100,00% | |
| 23 | 6 | 36 | 4♥ | W | ♦A | -1 | 100 | 78,57% | 21,43% | |
| 24 | 6 | 36 | 4♣ | Z | ♠A | -2 | 100 | 28,57% | 71,43% |
Resultaat van spelgroep 6: 35,71%
Gespeeld tegen ANDELHOF MARC-VAN DEWYNCKELE NADINE: 71,68%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 6 | 35 | 4♥ | N | ♣3 | +2 | 480 | 100,00% | 0,00% | |
| 26 | 6 | 35 | 4♠ | O | ♣4 | -1 | 100 | 85,71% | 14,29% | |
| 27 | 6 | 35 | 3♠ | W | ♦6 | = | 140 | 100,00% | 0,00% | |
| 28 | 6 | 35 | 3NT | N | ♥2 | = | 600 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 96,43%
Gespeeld tegen DE BRAUWER ANNE-VAN CAUWENBERGE RITA: 33,42%

