Uitslag 02-01-2020 Paar 31
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van DE WISPELAERE ANTOINE-VAN DE STEENE IVA: 61,22%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 31 | 2♠ | Z | ♣B | = | 110 | 85,71% | 14,29% | |
| 2 | 1 | 31 | 2♠ | W | ♣5 | = | 110 | 0,00% | 100,00% | |
| 3 | 1 | 31 | 2♥ | N | ♣2 | +1 | 140 | 21,43% | 78,57% | |
| 4 | 1 | 31 | 2♠ | O | ♣3 | = | 110 | 21,43% | 78,57% |
Resultaat van spelgroep 1: 67,86%
Gespeeld tegen DE BACKER LUC-Van Steenlandt Guido: 35,71%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 5 | 31 | 3NT | N | ♣3 | -3 | 300 | 0,00% | 100,00% | |
| 6 | 5 | 31 | 4♠ | O | ♦7 | -1 | 100 | 14,29% | 85,71% | |
| 7 | 5 | 31 | 5♦ | O | ♥3 | = | 600 | 7,14% | 92,86% | |
| 8 | 5 | 31 | 3NT | O | ♥3 | +1 | 430 | 21,43% | 78,57% |
Resultaat van spelgroep 2: 89,29%
Gespeeld tegen DE VLEMINCK WILLY-FOUQUART ANDRE: 45,83%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 2 | 31 | 4♠ | Z | ♣H | +1 | 450 | 57,14% | 42,86% | |
| 10 | 2 | 31 | 5♦ | W | ♣A | -1 | 100 | 64,29% | 35,71% | |
| 11 | 2 | 31 | 5♣ | W | ♠H | = | 400 | 14,29% | 85,71% | |
| 12 | 2 | 31 | 3♠ | O | ♣10 | +1 | 170 | 35,71% | 64,29% |
Resultaat van spelgroep 3: 57,14%
Gespeeld tegen DEJONGHE BRIGITTE-NIERINCK NICOLE: 45,41%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 6 | 31 | 6♠ | O | ♥V | +1 | 1460 | 14,29% | 85,71% | |
| 14 | 6 | 31 | 6♠ | O | ♥10 | = | 980 | 35,71% | 64,29% | |
| 15 | 6 | 31 | 6NT | Z | ♦2 | = | 1440 | 78,57% | 21,43% | |
| 16 | 6 | 31 | 2♦ | N | ♦5 | +1 | 110 | 28,57% | 71,43% |
Resultaat van spelgroep 4: 60,71%
Gespeeld tegen CANTRE ROGER-Roex Danielle: 61,90%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 3 | 31 | 4♥ | O | ♦9 | -3 | 150 | 100,00% | 0,00% | |
| 18 | 3 | 31 | 4♦ | O | ♥H | -1 | 50 | 50,00% | 50,00% | |
| 19 | 3 | 31 | 4♠ | N | ♠2 | = | 420 | 50,00% | 50,00% | |
| 20 | 3 | 31 | 2♠ | Z | ♥9 | +1 | 140 | 28,57% | 71,43% |
Resultaat van spelgroep 5: 42,86%
Gespeeld tegen CLARYSSE ELS-VAN THORRE JACQUES: 46,43%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 9 | 31 | 4♥ | W | ♦5 | -1 | 50 | 92,86% | 7,14% | |
| 22 | 9 | 31 | 4♥ | W | ♣3 | -1 | 100 | 28,57% | 71,43% | |
| 23 | 9 | 31 | 4♥ | W | ♦A | = | 620 | 7,14% | 92,86% | |
| 24 | 9 | 31 | 2♥ | W | ♦5 | -1 | 50 | 78,57% | 21,43% |
Resultaat van spelgroep 6: 48,21%
Gespeeld tegen ANTHEUNIS MONIQUE-LEYSSENS JOS: 48,51%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 4 | 31 | 4♥ | N | ♠2 | = | 420 | 57,14% | 42,86% | |
| 26 | 4 | 31 | 4♠ | O | ♣10 | = | 620 | 14,29% | 85,71% | |
| 27 | 4 | 31 | 3♣ | W | ♦8 | +2 | 150 | 78,57% | 21,43% | |
| 28 | 4 | 31 | 2♥ | O | ♠A | +1 | 140 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 62,50%
Gespeeld tegen DEHAECK MARC-VANDEGINSTE ISABEL: 56,25%

