Uitslag 02-01-2020 Paar 35
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van DE BRAUWER ANNE-VAN CAUWENBERGE RITA: 33,42%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 35 | 4♠ | Z | ♣10 | -1 | 50 | 50,00% | 50,00% | |
| 2 | 3 | 35 | 2♠ | W | ♣5 | -1 | 50 | 35,71% | 64,29% | |
| 3 | 3 | 35 | 3♥ | Z | ♣A | +1 | 170 | 64,29% | 35,71% | |
| 4 | 3 | 35 | PAS | P | 0 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 50,00%
Gespeeld tegen CLARYSSE ELS-VAN THORRE JACQUES: 46,43%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 7 | 35 | 4♠ | N | ♥B | = | 620 | 71,43% | 28,57% | |
| 6 | 7 | 35 | 4♥ | N | ♠2 | +1 | 450 | 78,57% | 21,43% | |
| 7 | 7 | 35 | 2♦ | O | ♠3 | +4 | 170 | 28,57% | 71,43% | |
| 8 | 7 | 35 | 3♦ | O | ♠5 | +1 | 130 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 30,36%
Gespeeld tegen CONTRERAS CARLOS-VEREECKEN LUDO: 59,52%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 4 | 35 | 4♠ | Z | ♣H | +1 | 450 | 57,14% | 42,86% | |
| 10 | 4 | 35 | 2♣ | W | ♦5 | -2 | 200 | 85,71% | 14,29% | |
| 11 | 4 | 35 | 4♣ | W | ♦9 | +1 | 150 | 50,00% | 50,00% | |
| 12 | 4 | 35 | 2NT | W | ♣A | +1 | 150 | 64,29% | 35,71% |
Resultaat van spelgroep 3: 35,71%
Gespeeld tegen DEHAECK MARC-VANDEGINSTE ISABEL: 56,25%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 9 | 35 | 4♠ | O | ♥V | +2 | 680 | 85,71% | 14,29% | |
| 14 | 9 | 35 | 4♠ | O | ♥10 | +2 | 480 | 85,71% | 14,29% | |
| 15 | 9 | 35 | 3NT | Z | ♦2 | +3 | 690 | 21,43% | 78,57% | |
| 16 | 9 | 35 | 3NT | N | ♠4 | = | 400 | 64,29% | 35,71% |
Resultaat van spelgroep 4: 35,71%
Gespeeld tegen ANTHEUNIS MONIQUE-LEYSSENS JOS: 48,51%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 5 | 35 | 4♠ | O | ♦9 | -1 | 50 | 57,14% | 42,86% | |
| 18 | 5 | 35 | 3♥ | N | ♦B | = | 140 | 92,86% | 7,14% | |
| 19 | 5 | 35 | 4♠ | N | ♥6 | = | 420 | 50,00% | 50,00% | |
| 20 | 5 | 35 | 2♠ | Z | ♥9 | +1 | 140 | 28,57% | 71,43% |
Resultaat van spelgroep 5: 42,86%
Gespeeld tegen DE VLEMINCK WILLY-FOUQUART ANDRE: 45,83%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 8 | 35 | 4♥ | W | ♦5 | = | 420 | 35,71% | 64,29% | |
| 22 | 8 | 35 | 4♥x | W | ♣3 | -2 | 500 | 92,86% | 7,14% | |
| 23 | 8 | 35 | 3♥ | W | ♦A | +1 | 170 | 28,57% | 71,43% | |
| 24 | 8 | 35 | 3♣ | Z | ♥5 | +1 | 130 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 35,71%
Gespeeld tegen VLAEMINCK RITA-VAN GELE EDITH: 51,02%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 6 | 35 | 4♥ | N | ♣3 | +2 | 480 | 100,00% | 0,00% | |
| 26 | 6 | 35 | 4♠ | O | ♣4 | -1 | 100 | 85,71% | 14,29% | |
| 27 | 6 | 35 | 3♠ | W | ♦6 | = | 140 | 100,00% | 0,00% | |
| 28 | 6 | 35 | 3NT | N | ♥2 | = | 600 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 3,57%
Gespeeld tegen CANTRE ROGER-Roex Danielle: 61,90%

