Uitslag 02-01-2020 Paar 36
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van ANDELHOF MARC-VAN DEWYNCKELE NADINE: 71,68%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 36 | 4♠ | Z | ♣B | -1 | 50 | 50,00% | 50,00% | |
| 2 | 7 | 36 | 3♠ | W | ♥A | -2 | 100 | 71,43% | 28,57% | |
| 3 | 7 | 36 | 2♠ | N | ♣2 | +1 | 140 | 21,43% | 78,57% | |
| 4 | 7 | 36 | 2NT | O | ♦2 | = | 120 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 64,29%
Gespeeld tegen CONTRERAS CARLOS-VEREECKEN LUDO: 59,52%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 8 | 36 | 4♠ | Z | ♥5 | = | 620 | 71,43% | 28,57% | |
| 6 | 8 | 36 | 5♥ | N | ♠V | = | 450 | 78,57% | 21,43% | |
| 7 | 8 | 36 | 5♦ | O | ♣A | = | 600 | 7,14% | 92,86% | |
| 8 | 8 | 36 | 3NT | W | ♠V | +1 | 430 | 21,43% | 78,57% |
Resultaat van spelgroep 2: 55,36%
Gespeeld tegen VLAEMINCK RITA-VAN GELE EDITH: 51,02%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 1 | 36 | 2♠ | Z | ♣H | +3 | 200 | 14,29% | 85,71% | |
| 10 | 1 | 36 | 2♣ | W | ♦5 | = | 90 | 42,86% | 57,14% | |
| 11 | 1 | 36 | 5♣ | W | ♠3 | = | 400 | 14,29% | 85,71% | |
| 12 | 1 | 36 | 3♣x | N | ♠A | -1 | 200 | 14,29% | 85,71% |
Resultaat van spelgroep 3: 78,57%
Gespeeld tegen DE BACKER LUC-Van Steenlandt Guido: 35,71%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 5 | 36 | 6♠ | O | ♥V | +1 | 1460 | 14,29% | 85,71% | |
| 14 | 5 | 36 | 6NT | O | ♥10 | = | 990 | 0,00% | 100,00% | |
| 15 | 5 | 36 | 3NT | Z | ♦B | +3 | 690 | 21,43% | 78,57% | |
| 16 | 5 | 36 | 3NT | N | ♠3 | -1 | 50 | 7,14% | 92,86% |
Resultaat van spelgroep 4: 89,29%
Gespeeld tegen DE VLEMINCK WILLY-FOUQUART ANDRE: 45,83%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 2 | 36 | 2♠ | O | ♣3 | +1 | 140 | 7,14% | 92,86% | |
| 18 | 2 | 36 | 4♣ | W | ♥10 | -1 | 50 | 50,00% | 50,00% | |
| 19 | 2 | 36 | 3NT | N | ♠3 | = | 400 | 14,29% | 85,71% | |
| 20 | 2 | 36 | 2♠ | Z | ♥9 | +1 | 140 | 28,57% | 71,43% |
Resultaat van spelgroep 5: 75,00%
Gespeeld tegen DEJONGHE BRIGITTE-NIERINCK NICOLE: 45,41%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 6 | 36 | 4♥ | W | ♠2 | = | 420 | 35,71% | 64,29% | |
| 22 | 6 | 36 | 2♥ | W | ♣3 | = | 110 | 0,00% | 100,00% | |
| 23 | 6 | 36 | 4♥ | W | ♦A | -1 | 100 | 78,57% | 21,43% | |
| 24 | 6 | 36 | 4♣ | Z | ♠A | -2 | 100 | 28,57% | 71,43% |
Resultaat van spelgroep 6: 64,29%
Gespeeld tegen CANTRE ROGER-Roex Danielle: 61,90%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 9 | 36 | 4♥ | Z | ♠9 | -2 | 100 | 0,00% | 100,00% | |
| 26 | 9 | 36 | 4♠ | O | ♣5 | = | 620 | 14,29% | 85,71% | |
| 27 | 9 | 36 | 4♠ | W | ♥A | = | 420 | 28,57% | 71,43% | |
| 28 | 9 | 36 | 3♣ | O | ♣A | -1 | 50 | 57,14% | 42,86% |
Resultaat van spelgroep 7: 75,00%
Gespeeld tegen ANTHEUNIS MONIQUE-LEYSSENS JOS: 48,51%

