Uitslag 02-01-2020 Paar 1
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van DE BACKER LUC-Van Steenlandt Guido: 35,71%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 31 | 2♠ | Z | ♣B | = | 110 | 85,71% | 14,29% | |
| 2 | 1 | 31 | 2♠ | W | ♣5 | = | 110 | 0,00% | 100,00% | |
| 3 | 1 | 31 | 2♥ | N | ♣2 | +1 | 140 | 21,43% | 78,57% | |
| 4 | 1 | 31 | 2♠ | O | ♣3 | = | 110 | 21,43% | 78,57% |
Resultaat van spelgroep 1: 32,14%
Gespeeld tegen DE WISPELAERE ANTOINE-VAN DE STEENE IVA: 61,22%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 1 | 37 | 2♥ | O | ♣V | -2 | 100 | 28,57% | 71,43% | |
| 6 | 1 | 37 | 5♥ | N | ♠V | = | 450 | 78,57% | 21,43% | |
| 7 | 1 | 37 | 3♦ | O | ♥2 | +1 | 130 | 100,00% | 0,00% | |
| 8 | 1 | 37 | 3NT | O | ♠7 | +1 | 430 | 21,43% | 78,57% |
Resultaat van spelgroep 2: 57,14%
Gespeeld tegen BONTINCK ANNE-QUIQUEMPOIX MICHEL: 48,72%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 1 | 36 | 2♠ | Z | ♣H | +3 | 200 | 14,29% | 85,71% | |
| 10 | 1 | 36 | 2♣ | W | ♦5 | = | 90 | 42,86% | 57,14% | |
| 11 | 1 | 36 | 5♣ | W | ♠3 | = | 400 | 14,29% | 85,71% | |
| 12 | 1 | 36 | 3♣x | N | ♠A | -1 | 200 | 14,29% | 85,71% |
Resultaat van spelgroep 3: 21,43%
Gespeeld tegen ANDELHOF MARC-VAN DEWYNCKELE NADINE: 71,68%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 1 | 34 | 3♠ | O | ♦9 | = | 140 | 7,14% | 92,86% | |
| 18 | 1 | 34 | 3♥ | Z | ♦B | = | 140 | 92,86% | 7,14% | |
| 19 | 1 | 34 | 3♠ | N | ♦H | +1 | 170 | 0,00% | 100,00% | |
| 20 | 1 | 34 | 1NT | N | ♥4 | +2 | 150 | 57,14% | 42,86% |
Resultaat van spelgroep 5: 39,29%
Gespeeld tegen CASTELEYN MARC-DOBBELAERE JAN: 61,99%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 1 | 33 | 4♥ | O | ♠10 | = | 420 | 35,71% | 64,29% | |
| 22 | 1 | 33 | 4♣x | N | ♦H | -1 | 100 | 14,29% | 85,71% | |
| 23 | 1 | 33 | 4♥ | O | ♦V | = | 620 | 7,14% | 92,86% | |
| 24 | 1 | 33 | 5♣ | N | ♥A | -2 | 100 | 28,57% | 71,43% |
Resultaat van spelgroep 6: 21,43%
Gespeeld tegen DE BRUYCKER JEAN PAUL-AMANDT GILBERT: 53,83%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 1 | 32 | 4♥ | Z | ♠7 | -1 | 50 | 14,29% | 85,71% | |
| 26 | 1 | 32 | 5♠ | O | ♦A | -1 | 100 | 85,71% | 14,29% | |
| 27 | 1 | 32 | 4♠x | W | ♣10 | = | 590 | 0,00% | 100,00% | |
| 28 | 1 | 32 | 2♣ | Z | ♦A | = | 90 | 71,43% | 28,57% |
Resultaat van spelgroep 7: 42,86%
Gespeeld tegen D'HUYVETTERS ANNIE-DE kEUKELAERE MARLEE: 32,65%

