Uitslag 02-01-2020 Paar 7
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van CONTRERAS CARLOS-VEREECKEN LUDO: 59,52%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 36 | 4♠ | Z | ♣B | -1 | 50 | 50,00% | 50,00% | |
| 2 | 7 | 36 | 3♠ | W | ♥A | -2 | 100 | 71,43% | 28,57% | |
| 3 | 7 | 36 | 2♠ | N | ♣2 | +1 | 140 | 21,43% | 78,57% | |
| 4 | 7 | 36 | 2NT | O | ♦2 | = | 120 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 35,71%
Gespeeld tegen ANDELHOF MARC-VAN DEWYNCKELE NADINE: 71,68%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 7 | 35 | 4♠ | N | ♥B | = | 620 | 71,43% | 28,57% | |
| 6 | 7 | 35 | 4♥ | N | ♠2 | +1 | 450 | 78,57% | 21,43% | |
| 7 | 7 | 35 | 2♦ | O | ♠3 | +4 | 170 | 28,57% | 71,43% | |
| 8 | 7 | 35 | 3♦ | O | ♠5 | +1 | 130 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 69,64%
Gespeeld tegen DE BRAUWER ANNE-VAN CAUWENBERGE RITA: 33,42%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 7 | 38 | 4♠ | Z | ♣H | +1 | 450 | 57,14% | 42,86% | |
| 10 | 7 | 38 | 2♣ | W | ♣3 | -3 | 300 | 100,00% | 0,00% | |
| 11 | 7 | 38 | 3♠ | Z | ♥A | -1 | 50 | 100,00% | 0,00% | |
| 12 | 7 | 38 | 2NT | W | ♦8 | +1 | 150 | 64,29% | 35,71% |
Resultaat van spelgroep 3: 80,36%
Gespeeld tegen BAETENS JEAN MARIE-Vander Massen Mady: 36,48%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 7 | 33 | 6♠ | O | ♥V | = | 1430 | 42,86% | 57,14% | |
| 14 | 7 | 33 | 4♠ | O | ♥10 | +2 | 480 | 85,71% | 14,29% | |
| 15 | 7 | 33 | 6NT | Z | ♦2 | = | 1440 | 78,57% | 21,43% | |
| 16 | 7 | 33 | 3NT | N | ♠2 | = | 400 | 64,29% | 35,71% |
Resultaat van spelgroep 4: 67,86%
Gespeeld tegen DE BRUYCKER JEAN PAUL-AMANDT GILBERT: 53,83%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 7 | 32 | 4♠ | O | ♦9 | -1 | 50 | 57,14% | 42,86% | |
| 18 | 7 | 32 | 3♦ | O | ♥A | = | 110 | 7,14% | 92,86% | |
| 19 | 7 | 32 | 4♠ | N | ♦H | = | 420 | 50,00% | 50,00% | |
| 20 | 7 | 32 | 2♠ | Z | ♦2 | +3 | 200 | 85,71% | 14,29% |
Resultaat van spelgroep 5: 50,00%
Gespeeld tegen D'HUYVETTERS ANNIE-DE kEUKELAERE MARLEE: 32,65%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 7 | 37 | 4♥ | Z | ♠9 | = | 420 | 57,14% | 42,86% | |
| 26 | 7 | 37 | 2♥x | N | ♦7 | -1 | 200 | 57,14% | 42,86% | |
| 27 | 7 | 37 | 4♥x | N | ♠9 | -2 | 300 | 57,14% | 42,86% | |
| 28 | 7 | 37 | 1♦ | W | ♠7 | = | 70 | 42,86% | 57,14% |
Resultaat van spelgroep 7: 53,57%
Gespeeld tegen BONTINCK ANNE-QUIQUEMPOIX MICHEL: 48,72%

