Uitslag 02-01-2020 Paar 3
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van CLARYSSE ELS-VAN THORRE JACQUES: 46,43%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 35 | 4♠ | Z | ♣10 | -1 | 50 | 50,00% | 50,00% | |
| 2 | 3 | 35 | 2♠ | W | ♣5 | -1 | 50 | 35,71% | 64,29% | |
| 3 | 3 | 35 | 3♥ | Z | ♣A | +1 | 170 | 64,29% | 35,71% | |
| 4 | 3 | 35 | PAS | P | 0 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 50,00%
Gespeeld tegen DE BRAUWER ANNE-VAN CAUWENBERGE RITA: 33,42%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 3 | 34 | 3♠ | Z | ♥5 | +1 | 170 | 42,86% | 57,14% | |
| 6 | 3 | 34 | 4♥ | Z | ♦2 | = | 420 | 35,71% | 64,29% | |
| 7 | 3 | 34 | 3♦ | W | ♠4 | +2 | 150 | 64,29% | 35,71% | |
| 8 | 3 | 34 | 5♦ | O | ♠5 | +1 | 420 | 57,14% | 42,86% |
Resultaat van spelgroep 2: 50,00%
Gespeeld tegen CASTELEYN MARC-DOBBELAERE JAN: 61,99%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 3 | 33 | 4♠ | Z | ♣H | +1 | 450 | 57,14% | 42,86% | |
| 10 | 3 | 33 | 3♦ | O | ♥V | = | 110 | 14,29% | 85,71% | |
| 11 | 3 | 33 | 5♣ | W | ♠3 | = | 400 | 14,29% | 85,71% | |
| 12 | 3 | 33 | 3NT | O | ♥3 | = | 400 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 21,43%
Gespeeld tegen DE BRUYCKER JEAN PAUL-AMANDT GILBERT: 53,83%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 3 | 38 | 4♠ | O | ♥V | +2 | 680 | 85,71% | 14,29% | |
| 14 | 3 | 38 | 6♠ | O | ♥10 | = | 980 | 35,71% | 64,29% | |
| 15 | 3 | 38 | 3NT | N | ♣6 | +3 | 690 | 21,43% | 78,57% | |
| 16 | 3 | 38 | 3NT | N | ♠2 | = | 400 | 64,29% | 35,71% |
Resultaat van spelgroep 4: 51,79%
Gespeeld tegen BAETENS JEAN MARIE-Vander Massen Mady: 36,48%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 3 | 31 | 4♥ | O | ♦9 | -3 | 150 | 100,00% | 0,00% | |
| 18 | 3 | 31 | 4♦ | O | ♥H | -1 | 50 | 50,00% | 50,00% | |
| 19 | 3 | 31 | 4♠ | N | ♠2 | = | 420 | 50,00% | 50,00% | |
| 20 | 3 | 31 | 2♠ | Z | ♥9 | +1 | 140 | 28,57% | 71,43% |
Resultaat van spelgroep 5: 57,14%
Gespeeld tegen DE WISPELAERE ANTOINE-VAN DE STEENE IVA: 61,22%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 3 | 37 | 4♥ | W | ♠2 | = | 420 | 35,71% | 64,29% | |
| 22 | 3 | 37 | 4♥ | W | ♦3 | -2 | 200 | 50,00% | 50,00% | |
| 23 | 3 | 37 | 3♥ | W | ♦H | = | 140 | 50,00% | 50,00% | |
| 24 | 3 | 37 | 1NT | Z | ♥10 | -1 | 50 | 57,14% | 42,86% |
Resultaat van spelgroep 6: 48,21%
Gespeeld tegen BONTINCK ANNE-QUIQUEMPOIX MICHEL: 48,72%

