Uitslag 28-10-2019 Paar 41
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van Sierens Roger-Reynaert Joris: 51,45%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 41 | 3NT | N | ♥5 | = | 400 | 31,82% | 68,18% | |
| 2 | 2 | 41 | 3NT | O | ♦6 | = | 400 | 68,18% | 31,82% | |
| 3 | 2 | 41 | 3NT | O | ♥9 | +3 | 690 | 4,55% | 95,45% | |
| 4 | 2 | 41 | 6NT | W | ♣3 | = | 1440 | 15,27% | 84,73% |
Resultaat van spelgroep 1: 70,05%
Gespeeld tegen BOVIJN FREDDY-JACOBS PAUL: 49,16%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 5 | 41 | 4♠ | O | ♣2 | -1 | 50 | 45,45% | 54,55% | |
| 6 | 5 | 41 | 3♣ | N | ♣2 | +2 | 150 | 40,91% | 59,09% | |
| 7 | 5 | 41 | 4♦ | O | ♣2 | = | 130 | 86,36% | 13,64% | |
| 8 | 5 | 41 | 2♠ | O | ♣2 | -2 | 100 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 31,82%
Gespeeld tegen VAN MUYLEM TOM-HARDEMAN ANNEMIE: 66,53%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 1 | 41 | 6♠x | O | ♣A | = | 1660 | 4,55% | 95,45% | |
| 10 | 1 | 41 | 3♠ | W | ♥3 | = | 140 | 18,18% | 81,82% | |
| 11 | 1 | 41 | 2♠ | Z | ♦8 | = | 110 | 45,45% | 54,55% |
Resultaat van spelgroep 3: 57,95%
Gespeeld tegen DE PLA RITA-VERMOUT JOSETTE: 42,59%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 11 | 41 | 3♦ | Z | ♣7 | -1 | 100 | 9,09% | 90,91% | |
| 14 | 11 | 41 | 3NT | N | ♣9 | +2 | 460 | 86,36% | 13,64% | |
| 15 | 11 | 41 | 3NT | N | ♦6 | +1 | 630 | 72,73% | 27,27% | |
| 16 | 11 | 41 | 2♠ | O | ♣8 | = | 110 | 36,36% | 63,64% |
Resultaat van spelgroep 4: 48,86%
Gespeeld tegen MERTENS MARC-EECKHOUT LINDA: 56,32%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 7 | 41 | 2♦ | N | ♠A | +1 | 110 | 95,45% | 4,55% | |
| 18 | 7 | 41 | 3NT | Z | ♥2 | +2 | 660 | 13,64% | 86,36% | |
| 19 | 7 | 41 | 3♠ | Z | ♣8 | = | 140 | 50,00% | 50,00% | |
| 20 | 7 | 41 | 3♥ | W | ♠2 | = | 140 | 13,64% | 86,36% |
Resultaat van spelgroep 5: 56,82%
Gespeeld tegen STEVENS HUGO-VERPOEST LUC: 46,68%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 3 | 41 | 2♦ | Z | ♠7 | = | 90 | 77,27% | 22,73% | |
| 22 | 3 | 41 | 1NT | Z | ♣9 | = | 90 | 18,18% | 81,82% | |
| 23 | 3 | 41 | 4♥ | W | ♠H | -1 | 100 | 72,73% | 27,27% | |
| 24 | 3 | 41 | 3NT | N | ♥2 | -2 | 100 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 57,95%
Gespeeld tegen PASQUES MARCEL-De Jaeger Paula: 47,57%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 6 | 41 | 3♠ | Z | ♣7 | = | 140 | 86,36% | 13,64% | |
| 26 | 6 | 41 | 2♦ | O | ♠A | = | 90 | 72,73% | 27,27% | |
| 27 | 6 | 41 | 2♠ | O | ♦5 | +1 | 140 | 63,64% | 36,36% | |
| 28 | 6 | 41 | 4♥ | N | ♣A | = | 620 | 81,82% | 18,18% |
Resultaat van spelgroep 7: 23,86%
Gespeeld tegen AMANDT GILBERT-VORMEZEELE BERNADETTE: 58,72%

