Uitslag 28-10-2019 Paar 3
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van PASQUES MARCEL-De Jaeger Paula: 47,57%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 35 | 3NT | N | ♥5 | = | 400 | 31,82% | 68,18% | |
| 2 | 3 | 35 | 3NT | O | ♣B | = | 400 | 68,18% | 31,82% | |
| 3 | 3 | 35 | 5♠ | W | ♦7 | -1 | 100 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 50,00%
Gespeeld tegen BULLENS ROLAND-PAUWELS PAUL: 37,15%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 3 | 42 | 4♠ | Z | ♥7 | = | 620 | 81,82% | 18,18% | |
| 6 | 3 | 42 | 5♠ | O | ♣A | -3 | 300 | 90,91% | 9,09% | |
| 7 | 3 | 42 | 5♦ | W | ♥A | = | 600 | 18,18% | 81,82% | |
| 8 | 3 | 42 | 1NT | W | ♥7 | +3 | 180 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 47,73%
Gespeeld tegen CANTRE ROGER-VAN OOST FRANCINE: 51,31%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 3 | 33 | 4♠ | O | ♣A | +2 | 680 | 68,18% | 31,82% | |
| 10 | 3 | 33 | 4♠ | W | ♣3 | = | 620 | 9,09% | 90,91% | |
| 11 | 3 | 33 | 4♦x | O | ♠2 | -2 | 300 | 95,45% | 4,55% | |
| 12 | 3 | 33 | 3♠ | N | ♦B | -1 | 100 | 25,23% | 74,77% |
Resultaat van spelgroep 3: 49,49%
Gespeeld tegen CADRON JAN-KERCKHOF MARTINE: 42,99%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 3 | 38 | 2♦ | Z | ♣6 | = | 90 | 18,18% | 81,82% | |
| 14 | 3 | 38 | 4♠ | N | ♦2 | +1 | 450 | 68,18% | 31,82% | |
| 15 | 3 | 38 | 2NT | N | ♦2 | +2 | 180 | 27,27% | 72,73% | |
| 16 | 3 | 38 | 3NT | W | ♣8 | -2 | 200 | 90,91% | 9,09% |
Resultaat van spelgroep 4: 51,14%
Gespeeld tegen POP SCHEIRE ANKA-VELDEMAN MADELEINE: 41,40%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 3 | 43 | 1NT | O | ♦3 | = | 90 | 4,55% | 95,45% | |
| 18 | 3 | 43 | 3NT | Z | ♥3 | +4 | 720 | 40,91% | 59,09% | |
| 19 | 3 | 43 | 4♠ | N | ♦A | +1 | 450 | 95,45% | 4,55% | |
| 20 | 3 | 43 | 2♠ | Z | ♥2 | = | 110 | 90,91% | 9,09% |
Resultaat van spelgroep 5: 57,95%
Gespeeld tegen Laenen Rene-VANDERHEEREN JOHN: 55,60%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 3 | 41 | 2♦ | Z | ♠7 | = | 90 | 77,27% | 22,73% | |
| 22 | 3 | 41 | 1NT | Z | ♣9 | = | 90 | 18,18% | 81,82% | |
| 23 | 3 | 41 | 4♥ | W | ♠H | -1 | 100 | 72,73% | 27,27% | |
| 24 | 3 | 41 | 3NT | N | ♥2 | -2 | 100 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 42,05%
Gespeeld tegen Sierens Roger-Reynaert Joris: 51,45%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 3 | 39 | 4♠ | Z | ♦7 | -3 | 150 | 0,00% | 100,00% | |
| 26 | 3 | 39 | 3♦ | W | ♠A | = | 110 | 27,27% | 72,73% | |
| 27 | 3 | 39 | 1NT | O | ♥6 | +2 | 150 | 36,36% | 63,64% | |
| 28 | 3 | 39 | 4♠ | O | ♥4 | -2 | 100 | 27,27% | 72,73% |
Resultaat van spelgroep 7: 22,73%
Gespeeld tegen DE GEEST PAUL-LEYSSENS JOS: 48,01%

