Uitslag 28-10-2019 Paar 1
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van DE PLA RITA-VERMOUT JOSETTE: 42,59%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 31 | 3NT | N | ♥5 | = | 400 | 31,82% | 68,18% | |
| 2 | 1 | 31 | 3NT | W | ♣H | +1 | 430 | 22,73% | 77,27% | |
| 3 | 1 | 31 | 3NT | O | ♥9 | +3 | 690 | 4,55% | 95,45% | |
| 4 | 1 | 31 | 4NT | W | ♣3 | +2 | 690 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 27,27%
Gespeeld tegen DERAVE KATRIEN-VAN DEN BOSSCHE CARINE: 58,06%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 1 | 43 | 4♦ | W | ♣A | -2 | 100 | 59,09% | 40,91% | |
| 6 | 1 | 43 | 3♣ | N | ♠A | +2 | 150 | 40,91% | 59,09% | |
| 7 | 1 | 43 | 5♦ | W | ♥A | = | 600 | 18,18% | 81,82% | |
| 8 | 1 | 43 | 1NT | W | ♣2 | +2 | 150 | 9,09% | 90,91% |
Resultaat van spelgroep 2: 31,82%
Gespeeld tegen Laenen Rene-VANDERHEEREN JOHN: 55,60%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 1 | 41 | 6♠x | O | ♣A | = | 1660 | 4,55% | 95,45% | |
| 10 | 1 | 41 | 3♠ | W | ♥3 | = | 140 | 18,18% | 81,82% | |
| 11 | 1 | 41 | 2♠ | Z | ♦8 | = | 110 | 45,45% | 54,55% |
Resultaat van spelgroep 3: 17,05%
Gespeeld tegen Sierens Roger-Reynaert Joris: 51,45%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 1 | 39 | 3♠ | W | ♦B | -3 | 300 | 95,45% | 4,55% | |
| 14 | 1 | 39 | 3NT | N | ♠6 | +1 | 430 | 45,45% | 54,55% | |
| 15 | 1 | 39 | 3NT | N | ♥V | +2 | 660 | 90,91% | 9,09% | |
| 16 | 1 | 39 | 3NT | W | ♣8 | -1 | 100 | 63,64% | 36,36% |
Resultaat van spelgroep 4: 73,86%
Gespeeld tegen DE GEEST PAUL-LEYSSENS JOS: 48,01%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 1 | 34 | 1NT | Z | ♥10 | = | 90 | 45,45% | 54,55% | |
| 18 | 1 | 34 | 6♦ | Z | ♥7 | +1 | 1390 | 81,82% | 18,18% | |
| 19 | 1 | 34 | 3♠ | Z | ♥A | +1 | 170 | 63,64% | 36,36% | |
| 20 | 1 | 34 | 3♥ | W | ♠2 | = | 140 | 13,64% | 86,36% |
Resultaat van spelgroep 5: 51,14%
Gespeeld tegen DEJONGHE BRIGITTE-DUTHOI YOLANDE: 45,97%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 1 | 42 | 2♠ | W | ♦H | = | 110 | 22,73% | 77,27% | |
| 22 | 1 | 42 | 1NT | Z | ♥4 | = | 90 | 18,18% | 81,82% | |
| 23 | 1 | 42 | 4♥ | W | ♠H | -1 | 100 | 72,73% | 27,27% | |
| 24 | 1 | 42 | 3♥ | O | ♠A | -2 | 100 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 40,91%
Gespeeld tegen CANTRE ROGER-VAN OOST FRANCINE: 51,31%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 1 | 40 | 4♠ | Z | ♣2 | -2 | 100 | 13,64% | 86,36% | |
| 26 | 1 | 40 | 1NT | W | ♠A | = | 90 | 72,73% | 27,27% | |
| 27 | 1 | 40 | 1NT | W | ♥V | +2 | 150 | 36,36% | 63,64% | |
| 28 | 1 | 40 | 5♦ | N | ♣A | = | 600 | 59,09% | 40,91% |
Resultaat van spelgroep 7: 45,45%
Gespeeld tegen VAN ZANTBEEK TONIE-FOUQUART ANDRE: 57,48%

