Uitslag 28-10-2019 Paar 40
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van VAN ZANTBEEK TONIE-FOUQUART ANDRE: 57,48%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 40 | 3NT | N | ♥9 | = | 400 | 31,82% | 68,18% | |
| 2 | 4 | 40 | 3NT | O | ♣3 | = | 400 | 68,18% | 31,82% | |
| 3 | 4 | 40 | 4♠ | O | ♦9 | +1 | 650 | 50,00% | 50,00% | |
| 4 | 4 | 40 | 6NT | O | ♣3 | = | 1440 | 15,27% | 84,73% |
Resultaat van spelgroep 1: 58,68%
Gespeeld tegen MAENHAUT CECILE-VERLINDE JOSYANE: 40,98%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 7 | 40 | 4♦ | W | ♣A | -2 | 100 | 59,09% | 40,91% | |
| 6 | 7 | 40 | 2♠ | W | ♥A | = | 110 | 4,55% | 95,45% | |
| 7 | 7 | 40 | 5♦ | W | ♥A | = | 600 | 18,18% | 81,82% | |
| 8 | 7 | 40 | 1NT | W | ♣3 | = | 90 | 72,73% | 27,27% |
Resultaat van spelgroep 2: 61,36%
Gespeeld tegen STEVENS HUGO-VERPOEST LUC: 46,68%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 10 | 40 | 5♠ | O | ♣A | +1 | 680 | 68,18% | 31,82% | |
| 10 | 10 | 40 | 4♠ | W | ♦A | -1 | 100 | 59,09% | 40,91% | |
| 11 | 10 | 40 | 4♠ | Z | ♣B | -2 | 100 | 18,18% | 81,82% | |
| 12 | 10 | 40 | 3♠ | N | ♦B | -1 | 100 | 25,23% | 74,77% |
Resultaat van spelgroep 3: 57,33%
Gespeeld tegen ANDELHOF MARC-DEHAECK MARC: 50,41%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 6 | 40 | 3♠ | W | ♦B | -2 | 200 | 68,18% | 31,82% | |
| 14 | 6 | 40 | 3NT | N | ♣2 | = | 400 | 18,18% | 81,82% | |
| 15 | 6 | 40 | 2NT | N | ♣V | +1 | 150 | 4,55% | 95,45% | |
| 16 | 6 | 40 | 2NT | W | ♣8 | = | 120 | 13,64% | 86,36% |
Resultaat van spelgroep 4: 73,86%
Gespeeld tegen AMANDT GILBERT-VORMEZEELE BERNADETTE: 58,72%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 2 | 40 | 1NT | O | ♦3 | -1 | 50 | 31,82% | 68,18% | |
| 18 | 2 | 40 | 3NT | Z | ♥2 | +2 | 660 | 13,64% | 86,36% | |
| 19 | 2 | 40 | 3♠ | Z | ♣8 | = | 140 | 50,00% | 50,00% | |
| 20 | 2 | 40 | 2♠ | Z | ♦A | = | 110 | 90,91% | 9,09% |
Resultaat van spelgroep 5: 53,41%
Gespeeld tegen BOVIJN FREDDY-JACOBS PAUL: 49,16%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 5 | 40 | 1NT | N | ♣2 | +1 | 120 | 100,00% | 0,00% | |
| 22 | 5 | 40 | 1NT | N | ♣2 | +2 | 150 | 72,73% | 27,27% | |
| 23 | 5 | 40 | 3♥ | O | ♣2 | +1 | 170 | 31,82% | 68,18% | |
| 24 | 5 | 40 | 3NT | N | ♥2 | -1 | 50 | 22,73% | 77,27% |
Resultaat van spelgroep 6: 43,18%
Gespeeld tegen VAN MUYLEM TOM-HARDEMAN ANNEMIE: 66,53%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 1 | 40 | 4♠ | Z | ♣2 | -2 | 100 | 13,64% | 86,36% | |
| 26 | 1 | 40 | 1NT | W | ♠A | = | 90 | 72,73% | 27,27% | |
| 27 | 1 | 40 | 1NT | W | ♥V | +2 | 150 | 36,36% | 63,64% | |
| 28 | 1 | 40 | 5♦ | N | ♣A | = | 600 | 59,09% | 40,91% |
Resultaat van spelgroep 7: 54,55%
Gespeeld tegen DE PLA RITA-VERMOUT JOSETTE: 42,59%

