Uitslag 20-01-2020 Paar 5
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van DE WINTER ALFONS-DE GEEST PAUL: 54,38%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 32 | 2♠ | Z | ♣A | +1 | 140 | 81,82% | 18,18% | |
| 2 | 5 | 32 | 4♠ | W | ♦4 | -2 | 100 | 95,45% | 4,55% | |
| 3 | 5 | 32 | 5♦x | Z | ♠9 | -1 | 100 | 27,27% | 72,73% | |
| 4 | 5 | 32 | 4♥ | W | ♦8 | +1 | 650 | 9,09% | 90,91% |
Resultaat van spelgroep 1: 53,41%
Gespeeld tegen DE COOMAN ANNE-VANHULLE ROSINE: 52,76%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 5 | 41 | 2♠ | N | ♥A | +3 | 200 | 59,09% | 40,91% | |
| 6 | 5 | 41 | 3NT | N | ♦10 | -3 | 150 | 9,09% | 90,91% | |
| 7 | 5 | 41 | 3♠ | N | ♦A | -2 | 200 | 27,27% | 72,73% | |
| 8 | 5 | 41 | 6♥ | O | ♠9 | = | 980 | 36,36% | 63,64% |
Resultaat van spelgroep 2: 32,95%
Gespeeld tegen De Craene Luc-VAN THORRE JACQUES: 68,83%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 5 | 39 | 4♥ | O | ♦2 | -1 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 10 | 5 | 39 | 6NT | Z | ♥2 | +1 | 1470 | 68,18% | 31,82% | |
| 11 | 5 | 39 | 4♥ | W | ♦H | = | 420 | 18,18% | 81,82% | |
| 12 | 5 | 39 | 2♠ | Z | ♣H | +2 | 170 | 68,18% | 31,82% |
Resultaat van spelgroep 3: 63,64%
Gespeeld tegen DE BRUYNE EDDY-DEHAECK MARC: 52,92%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 5 | 36 | 4♠ | O | ♥10 | +2 | 680 | 72,73% | 27,27% | |
| 14 | 5 | 36 | 5♦ | Z | ♥7 | +1 | 420 | 27,27% | 72,73% | |
| 15 | 5 | 36 | 3NT | O | ♥9 | +2 | 460 | 18,18% | 81,82% | |
| 16 | 5 | 36 | 2♥ | O | ♠10 | +1 | 140 | 54,55% | 45,45% |
Resultaat van spelgroep 4: 43,18%
Gespeeld tegen De Jaeger Paula-KERTI SANDOR: 48,05%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 5 | 35 | 2♠ | Z | ♥A | -1 | 50 | 68,18% | 31,82% | |
| 18 | 5 | 35 | 1NT | Z | ♥10 | -1 | 100 | 27,27% | 72,73% | |
| 19 | 5 | 35 | 3NT | N | ♠4 | +3 | 490 | 50,00% | 50,00% | |
| 20 | 5 | 35 | 2♠ | Z | ♥V | = | 110 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 61,36%
Gespeeld tegen DERAVE KATRIEN-VAN DEN BOSSCHE CARINE: 42,86%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 5 | 40 | 5♥ | O | ♠2 | +2 | 510 | 77,27% | 22,73% | |
| 22 | 5 | 40 | 3♠ | W | ♣A | +1 | 170 | 59,09% | 40,91% | |
| 23 | 5 | 40 | 4♥ | O | ♠4 | = | 620 | 13,64% | 86,36% | |
| 24 | 5 | 40 | 3NT | W | ♥5 | = | 400 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 62,50%
Gespeeld tegen VAN DEN BERGHE GILBERT-MARTENS BERNADET: 57,31%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 5 | 38 | 3NT | O | ♦H | -3 | 300 | 100,00% | 0,00% | |
| 26 | 5 | 38 | 4♠ | O | ♣V | = | 620 | 63,64% | 36,36% | |
| 27 | 5 | 38 | 2♥ | W | ♠H | = | 110 | 40,91% | 59,09% | |
| 28 | 5 | 38 | 4♠ | O | ♥A | +1 | 450 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 63,64%
Gespeeld tegen DUTHOI YOLANDE-VERMASSEN GHISLAINE: 39,29%

