Uitslag 20-01-2020 Paar 41
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van De Craene Luc-VAN THORRE JACQUES: 68,83%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 41 | 3♣ | W | ♠2 | +1 | 130 | 4,55% | 95,45% | |
| 2 | 2 | 41 | 3NT | W | ♦4 | = | 400 | 45,45% | 54,55% | |
| 3 | 2 | 41 | 5♦x | Z | ♠5 | -2 | 300 | 4,55% | 95,45% | |
| 4 | 2 | 41 | 4♥x | W | ♥A | = | 790 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 86,36%
Gespeeld tegen DE ROEST LUDWIN-VANDEWALLE DOMINIQUE: 50,49%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 5 | 41 | 2♠ | N | ♥A | +3 | 200 | 59,09% | 40,91% | |
| 6 | 5 | 41 | 3NT | N | ♦10 | -3 | 150 | 9,09% | 90,91% | |
| 7 | 5 | 41 | 3♠ | N | ♦A | -2 | 200 | 27,27% | 72,73% | |
| 8 | 5 | 41 | 6♥ | O | ♠9 | = | 980 | 36,36% | 63,64% |
Resultaat van spelgroep 2: 67,05%
Gespeeld tegen DE WINTER ALFONS-DE GEEST PAUL: 54,38%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 1 | 41 | 4♥ | W | ♠7 | +2 | 680 | 18,18% | 81,82% | |
| 10 | 1 | 41 | 3NT | Z | ♥7 | +4 | 720 | 18,18% | 81,82% | |
| 11 | 1 | 41 | 6♦x | Z | ♥A | -1 | 100 | 54,55% | 45,45% | |
| 12 | 1 | 41 | 2NT | N | ♠9 | +2 | 180 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 52,27%
Gespeeld tegen VAN HOORDE gILBERT-DE MUNTER LUT: 44,81%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 11 | 41 | 5♠ | O | ♣8 | +2 | 710 | 36,36% | 63,64% | |
| 14 | 11 | 41 | 3NT | Z | ♥7 | +3 | 490 | 68,18% | 31,82% | |
| 15 | 11 | 41 | 2♥x | N | ♠V | -2 | 500 | 4,55% | 95,45% | |
| 16 | 11 | 41 | 2♥ | O | ♦B | +2 | 170 | 18,18% | 81,82% |
Resultaat van spelgroep 4: 68,18%
Gespeeld tegen DOBBELAERE JAN-D'HUYVETTERS ANNIE: 50,32%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 7 | 41 | 2♠ | Z | ♥H | -3 | 150 | 4,55% | 95,45% | |
| 18 | 7 | 41 | 1NT | W | ♦A | +2 | 150 | 0,00% | 100,00% | |
| 19 | 7 | 41 | 3NT | N | ♦10 | +1 | 430 | 18,18% | 81,82% | |
| 20 | 7 | 41 | 3♥ | O | ♦7 | = | 140 | 31,82% | 68,18% |
Resultaat van spelgroep 5: 86,36%
Gespeeld tegen DE BREMAEKER PAUL-COUTANT JEAN MARIE: 38,47%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 3 | 41 | 5♠x | Z | ♦A | -5 | 1400 | 0,00% | 100,00% | |
| 22 | 3 | 41 | 6♠x | O | ♣A | -2 | 500 | 90,91% | 9,09% | |
| 23 | 3 | 41 | 3NT | O | ♠4 | +2 | 660 | 0,00% | 100,00% | |
| 24 | 3 | 41 | 3NT | W | ♥5 | +2 | 460 | 72,73% | 27,27% |
Resultaat van spelgroep 6: 59,09%
Gespeeld tegen BOVIJN FREDDY-JACOBS PAUL: 47,73%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 6 | 41 | 4♦ | Z | ♣6 | -3 | 150 | 0,00% | 100,00% | |
| 26 | 6 | 41 | 2♠ | O | ♥3 | +3 | 200 | 90,91% | 9,09% | |
| 27 | 6 | 41 | 3♥ | O | ♦B | = | 140 | 9,09% | 90,91% | |
| 28 | 6 | 41 | 4♠ | W | ♥3 | +1 | 450 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 62,50%
Gespeeld tegen BULLENS ROLAND-De Schrijver Georgers: 41,88%

