Uitslag 18-11-2019 Paar 7
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van MAENHAUT CECILE-VERLINDE JOSYANE: 47,72%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 36 | 2♦ | O | ♠A | -1 | 50 | 31,25% | 68,75% | |
| 2 | 7 | 36 | 2♥ | W | ♦8 | +1 | 140 | 81,25% | 18,75% | |
| 3 | 7 | 36 | 1NT | N | ♥4 | +1 | 120 | 25,00% | 75,00% | |
| 4 | 7 | 36 | 3NT | N | ♠8 | +1 | 630 | 9,38% | 90,63% |
Resultaat van spelgroep 1: 36,72%
Gespeeld tegen Laenen Rene-De Craene Luc: 53,93%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 7 | 35 | 1NT | O | ♣4 | +1 | 120 | 50,00% | 50,00% | |
| 6 | 7 | 35 | 3♥ | N | ♦V | -2 | 100 | 81,25% | 18,75% | |
| 7 | 7 | 35 | 4♠ | N | ♥2 | = | 620 | 68,75% | 31,25% | |
| 8 | 7 | 35 | 4♠ | W | ♦A | +1 | 450 | 21,88% | 78,13% |
Resultaat van spelgroep 2: 55,47%
Gespeeld tegen D'HUYVETTERS ANNIE-DE VLEMINCK WILLY: 55,85%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 7 | 34 | 2♠ | N | ♥V | +1 | 140 | 81,25% | 18,75% | |
| 10 | 7 | 34 | 2NT | W | ♥2 | +2 | 180 | 31,25% | 68,75% | |
| 11 | 7 | 34 | 2♦ | N | ♣8 | -3 | 150 | 6,25% | 93,75% | |
| 12 | 7 | 34 | 3NT | W | ♥2 | +2 | 460 | 26,75% | 73,25% |
Resultaat van spelgroep 3: 36,38%
Gespeeld tegen VERMOUT JOSETTE-DE PLA RITA: 53,40%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 7 | 33 | 3NT | W | ♦3 | -1 | 100 | 75,00% | 25,00% | |
| 14 | 7 | 33 | 3♠ | W | ♥4 | -2 | 100 | 78,13% | 21,88% | |
| 15 | 7 | 33 | 3NT | W | ♦3 | -1 | 50 | 96,88% | 3,13% | |
| 16 | 7 | 33 | 2NT | O | ♦5 | -2 | 200 | 90,63% | 9,38% |
Resultaat van spelgroep 4: 85,16%
Gespeeld tegen De Jaeger Paula-PASQUES MARCEL: 39,78%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 7 | 32 | 4♥ | N | ♠5 | -2 | 100 | 15,63% | 84,38% | |
| 18 | 7 | 32 | 4♥ | W | ♠H | = | 420 | 0,00% | 100,00% | |
| 19 | 7 | 32 | 3♠ | N | ♥A | -2 | 100 | 12,50% | 87,50% | |
| 20 | 7 | 32 | 4♥ | O | ♠B | +1 | 650 | 37,50% | 62,50% |
Resultaat van spelgroep 5: 16,41%
Gespeeld tegen MARTENS BERNADETTE-Vander Massen Mady: 55,49%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 7 | 31 | 2NT | W | ♦A | -2 | 100 | 65,63% | 34,38% | |
| 22 | 7 | 31 | 1NT | O | ♣5 | +1 | 120 | 43,75% | 56,25% | |
| 23 | 7 | 31 | 4♠ | N | ♦7 | = | 620 | 100,00% | 0,00% | |
| 24 | 7 | 31 | 3NT | Z | ♥2 | -1 | 50 | 28,13% | 71,88% |
Resultaat van spelgroep 6: 59,38%
Gespeeld tegen VERPOEST LUC-STEVENS HUGO: 39,92%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 7 | 37 | 4♥ | O | ♦B | +2 | 680 | 53,13% | 46,88% | |
| 26 | 7 | 37 | 3NT | O | ♥2 | +1 | 630 | 50,00% | 50,00% | |
| 27 | 7 | 37 | 2♠ | W | ♣A | -1 | 50 | 56,25% | 43,75% | |
| 28 | 7 | 37 | 3NT | W | ♥2 | +2 | 460 | 18,75% | 81,25% |
Resultaat van spelgroep 7: 44,53%
Gespeeld tegen CARDON ANNE-PEETERS WERNER: 47,06%

