Uitslag 18-11-2019 Paar 31
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van VERPOEST LUC-STEVENS HUGO: 39,92%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 31 | 1NT | Z | ♠3 | -1 | 50 | 12,50% | 87,50% | |
| 2 | 1 | 31 | 2♠ | N | ♥A | -2 | 200 | 56,25% | 43,75% | |
| 3 | 1 | 31 | 2♣x | W | ♦A | -3 | 800 | 96,88% | 3,13% | |
| 4 | 1 | 31 | 3NT | N | ♠6 | +3 | 690 | 78,13% | 21,88% |
Resultaat van spelgroep 1: 39,06%
Gespeeld tegen DE MUNTER LUT-VAN HOORDE gILBERT: 48,53%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 5 | 31 | 2♥ | O | ♣6 | = | 110 | 75,00% | 25,00% | |
| 6 | 5 | 31 | 3♥ | Z | ♠4 | -3 | 150 | 59,38% | 40,63% | |
| 7 | 5 | 31 | 2♠ | N | ♥3 | +2 | 170 | 28,13% | 71,88% | |
| 8 | 5 | 31 | 4♣ | W | ♦A | = | 130 | 75,00% | 25,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 40,63%
Gespeeld tegen DEJONGHE BRIGITTE-MERTENS MARC: 50,59%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 2 | 31 | 3♠ | N | ♦3 | +1 | 170 | 96,88% | 3,13% | |
| 10 | 2 | 31 | 3NT | W | ♥B | -3 | 300 | 96,88% | 3,13% | |
| 11 | 2 | 31 | 1NT | N | ♥3 | -1 | 50 | 43,75% | 56,25% | |
| 12 | 2 | 31 | 4♠ | W | ♠2 | +1 | 450 | 66,59% | 33,41% |
Resultaat van spelgroep 3: 23,98%
Gespeeld tegen BOCKLANDT GUY-VAN THORRE JACQUES: 63,54%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 6 | 31 | 2♣ | W | ♠9 | +1 | 110 | 50,00% | 50,00% | |
| 14 | 6 | 31 | 2NT | N | ♠3 | = | 120 | 93,75% | 6,25% | |
| 15 | 6 | 31 | 2NT | W | ♠8 | = | 120 | 37,50% | 62,50% | |
| 16 | 6 | 31 | 2♣ | O | ♥6 | +1 | 110 | 37,50% | 62,50% |
Resultaat van spelgroep 4: 45,31%
Gespeeld tegen AMANDT GILBERT-VORMEZEELE BERNADETTE: 61,47%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 3 | 31 | 3♥ | N | ♠5 | -2 | 100 | 15,63% | 84,38% | |
| 18 | 3 | 31 | 2♥ | W | ♣V | +3 | 200 | 18,75% | 81,25% | |
| 19 | 3 | 31 | 2♣ | W | ♦7 | -2 | 200 | 81,25% | 18,75% | |
| 20 | 3 | 31 | 4♥ | O | ♦4 | = | 620 | 78,13% | 21,88% |
Resultaat van spelgroep 5: 51,56%
Gespeeld tegen DE BREMAEKER PAUL-COUTANT JEAN MARIE: 32,76%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 7 | 31 | 2NT | W | ♦A | -2 | 100 | 65,63% | 34,38% | |
| 22 | 7 | 31 | 1NT | O | ♣5 | +1 | 120 | 43,75% | 56,25% | |
| 23 | 7 | 31 | 4♠ | N | ♦7 | = | 620 | 100,00% | 0,00% | |
| 24 | 7 | 31 | 3NT | Z | ♥2 | -1 | 50 | 28,13% | 71,88% |
Resultaat van spelgroep 6: 40,63%
Gespeeld tegen MAENHAUT CECILE-VERLINDE JOSYANE: 47,72%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 4 | 31 | 3NT | O | ♦B | +3 | 690 | 12,50% | 87,50% | |
| 26 | 4 | 31 | 3NT | O | ♥7 | +1 | 630 | 50,00% | 50,00% | |
| 27 | 4 | 31 | 3♠ | W | ♦9 | -2 | 100 | 90,63% | 9,38% | |
| 28 | 4 | 31 | 2♦ | W | ♠B | +3 | 150 | 93,75% | 6,25% |
Resultaat van spelgroep 7: 38,28%
Gespeeld tegen FORMESYN TANIA-VANDERHULST CLAUDINE: 49,95%

