Uitslag 18-11-2019 Paar 33
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van De Jaeger Paula-PASQUES MARCEL: 39,78%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 33 | 1NT | Z | ♥V | = | 90 | 46,88% | 53,13% | |
| 2 | 2 | 33 | 3♥ | O | ♠3 | +1 | 170 | 65,63% | 34,38% | |
| 3 | 2 | 33 | 2NTx | W | ♣B | -2 | 500 | 84,38% | 15,63% | |
| 4 | 2 | 33 | 3NT | N | ♠5 | +4 | 720 | 93,75% | 6,25% |
Resultaat van spelgroep 1: 27,34%
Gespeeld tegen BOCKLANDT GUY-VAN THORRE JACQUES: 63,54%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 6 | 33 | 1NT | W | ♦V | +1 | 120 | 50,00% | 50,00% | |
| 6 | 6 | 33 | 4♥ | Z | ♠2 | -2 | 100 | 81,25% | 18,75% | |
| 7 | 6 | 33 | 2♠ | N | ♣2 | +1 | 140 | 9,38% | 90,63% | |
| 8 | 6 | 33 | 4♠ | W | ♦A | = | 420 | 37,50% | 62,50% |
Resultaat van spelgroep 2: 55,47%
Gespeeld tegen AMANDT GILBERT-VORMEZEELE BERNADETTE: 61,47%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 3 | 33 | 2♠ | Z | ♥V | = | 110 | 65,63% | 34,38% | |
| 10 | 3 | 33 | 3NT | W | ♠7 | -1 | 100 | 84,38% | 15,63% | |
| 11 | 3 | 33 | 2♥ | O | ♦5 | +2 | 170 | 0,00% | 100,00% | |
| 12 | 3 | 33 | 3NT | W | ♥4 | +2 | 460 | 26,75% | 73,25% |
Resultaat van spelgroep 3: 55,81%
Gespeeld tegen DE BREMAEKER PAUL-COUTANT JEAN MARIE: 32,76%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 7 | 33 | 3NT | W | ♦3 | -1 | 100 | 75,00% | 25,00% | |
| 14 | 7 | 33 | 3♠ | W | ♥4 | -2 | 100 | 78,13% | 21,88% | |
| 15 | 7 | 33 | 3NT | W | ♦3 | -1 | 50 | 96,88% | 3,13% | |
| 16 | 7 | 33 | 2NT | O | ♦5 | -2 | 200 | 90,63% | 9,38% |
Resultaat van spelgroep 4: 14,84%
Gespeeld tegen MAENHAUT CECILE-VERLINDE JOSYANE: 47,72%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 4 | 33 | 4♥ | N | ♠5 | = | 420 | 62,50% | 37,50% | |
| 18 | 4 | 33 | 3♥ | W | ♠H | +2 | 200 | 18,75% | 81,25% | |
| 19 | 4 | 33 | 3NTx | W | ♠2 | -1 | 200 | 81,25% | 18,75% | |
| 20 | 4 | 33 | 4♥ | W | ♠B | +1 | 650 | 37,50% | 62,50% |
Resultaat van spelgroep 5: 50,00%
Gespeeld tegen FORMESYN TANIA-VANDERHULST CLAUDINE: 49,95%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 1 | 33 | 2♥ | O | ♥3 | -2 | 100 | 65,63% | 34,38% | |
| 22 | 1 | 33 | 1NT | O | ♠2 | = | 90 | 93,75% | 6,25% | |
| 23 | 1 | 33 | 2♠ | Z | ♦7 | +1 | 140 | 37,50% | 62,50% | |
| 24 | 1 | 33 | 2NT | Z | ♥10 | +1 | 150 | 75,00% | 25,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 32,03%
Gespeeld tegen DE MUNTER LUT-VAN HOORDE gILBERT: 48,53%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 5 | 33 | 3NT | O | ♦B | +3 | 690 | 12,50% | 87,50% | |
| 26 | 5 | 33 | 3NT | W | ♥2 | +1 | 630 | 50,00% | 50,00% | |
| 27 | 5 | 33 | 3♠ | W | ♣A | -2 | 100 | 90,63% | 9,38% | |
| 28 | 5 | 33 | 3NT | W | ♣5 | = | 400 | 75,00% | 25,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 42,97%
Gespeeld tegen DEJONGHE BRIGITTE-MERTENS MARC: 50,59%

