Uitslag 18-11-2019 Paar 6
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van AMANDT GILBERT-VORMEZEELE BERNADETTE: 61,47%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 34 | 1NT | Z | ♠7 | +1 | 120 | 71,88% | 28,13% | |
| 2 | 6 | 34 | 4♥x | O | ♥B | -1 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 3 | 6 | 34 | 3♣ | N | ♦2 | -1 | 50 | 6,25% | 93,75% | |
| 4 | 6 | 34 | 3NT | N | ♠6 | +2 | 660 | 40,63% | 59,38% |
Resultaat van spelgroep 1: 54,69%
Gespeeld tegen VERMOUT JOSETTE-DE PLA RITA: 53,40%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 6 | 33 | 1NT | W | ♦V | +1 | 120 | 50,00% | 50,00% | |
| 6 | 6 | 33 | 4♥ | Z | ♠2 | -2 | 100 | 81,25% | 18,75% | |
| 7 | 6 | 33 | 2♠ | N | ♣2 | +1 | 140 | 9,38% | 90,63% | |
| 8 | 6 | 33 | 4♠ | W | ♦A | = | 420 | 37,50% | 62,50% |
Resultaat van spelgroep 2: 44,53%
Gespeeld tegen De Jaeger Paula-PASQUES MARCEL: 39,78%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 6 | 32 | 3♠ | Z | ♥V | -1 | 50 | 34,38% | 65,63% | |
| 10 | 6 | 32 | 3NT | O | ♠2 | -3 | 300 | 96,88% | 3,13% | |
| 11 | 6 | 32 | 1NT | Z | ♥3 | = | 90 | 75,00% | 25,00% | |
| 12 | 6 | 32 | 6♠ | W | ♠2 | -1 | 50 | 93,16% | 6,84% |
Resultaat van spelgroep 3: 74,85%
Gespeeld tegen MARTENS BERNADETTE-Vander Massen Mady: 55,49%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 6 | 31 | 2♣ | W | ♠9 | +1 | 110 | 50,00% | 50,00% | |
| 14 | 6 | 31 | 2NT | N | ♠3 | = | 120 | 93,75% | 6,25% | |
| 15 | 6 | 31 | 2NT | W | ♠8 | = | 120 | 37,50% | 62,50% | |
| 16 | 6 | 31 | 2♣ | O | ♥6 | +1 | 110 | 37,50% | 62,50% |
Resultaat van spelgroep 4: 54,69%
Gespeeld tegen VERPOEST LUC-STEVENS HUGO: 39,92%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 6 | 37 | 4♥ | N | ♦H | +1 | 450 | 100,00% | 0,00% | |
| 18 | 6 | 37 | 1NT | Z | ♥8 | +3 | 180 | 100,00% | 0,00% | |
| 19 | 6 | 37 | 2♠ | Z | ♥A | +1 | 140 | 68,75% | 31,25% | |
| 20 | 6 | 37 | 2♥ | O | ♠B | +3 | 200 | 96,88% | 3,13% |
Resultaat van spelgroep 5: 91,41%
Gespeeld tegen CARDON ANNE-PEETERS WERNER: 47,06%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 6 | 36 | 2♥ | O | ♦V | -2 | 100 | 65,63% | 34,38% | |
| 22 | 6 | 36 | 1NT | O | ♠5 | +2 | 150 | 15,63% | 84,38% | |
| 23 | 6 | 36 | 2♠ | Z | ♦10 | +2 | 170 | 71,88% | 28,13% | |
| 24 | 6 | 36 | 3NT | N | ♥3 | = | 400 | 84,38% | 15,63% |
Resultaat van spelgroep 6: 59,38%
Gespeeld tegen Laenen Rene-De Craene Luc: 53,93%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 6 | 35 | 4♠ | O | ♦B | +2 | 680 | 53,13% | 46,88% | |
| 26 | 6 | 35 | 3NT | W | ♥6 | = | 600 | 96,88% | 3,13% | |
| 27 | 6 | 35 | 3♦ | Z | ♣3 | -1 | 50 | 34,38% | 65,63% | |
| 28 | 6 | 35 | 3NT | O | ♥8 | +2 | 460 | 18,75% | 81,25% |
Resultaat van spelgroep 7: 50,78%
Gespeeld tegen D'HUYVETTERS ANNIE-DE VLEMINCK WILLY: 55,85%

