Uitslag 05-11-2019 Paar 4
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van DE VLEMINCK WILLY-DOBBELAERE JAN: 57,74%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 33 | 4 | 2♥ | W | ♦2 | = | 110 | 0,00% | 100,00% | |
| 2 | 33 | 4 | 2♥ | O | ♥6 | +1 | 140 | 50,00% | 50,00% | |
| 3 | 33 | 4 | 5♣ | W | ♠7 | = | 600 | 66,67% | 33,33% | |
| 4 | 33 | 4 | 3NT | W | ♣2 | +1 | 630 | 33,33% | 66,67% |
Resultaat van spelgroep 1: 62,50%
Gespeeld tegen NIERINCK NICOLE-VAN THORRE JACQUES: 57,74%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 1 | 4 | 3♦ | N | ♠8 | = | 110 | 100,00% | 0,00% | |
| 6 | 1 | 4 | 4♣ | W | ♠2 | = | 130 | 66,67% | 33,33% | |
| 7 | 1 | 4 | 2♠ | Z | ♥H | +1 | 140 | 100,00% | 0,00% | |
| 8 | 1 | 4 | 2♥ | O | ♦7 | +1 | 140 | 33,33% | 66,67% |
Resultaat van spelgroep 2: 25,00%
Gespeeld tegen HEIP LENNART-VAN DEN BRANDE BEN: 50,60%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 32 | 4 | 5♦ | N | ♠6 | -1 | 50 | 66,67% | 33,33% | |
| 10 | 32 | 4 | 5♥ | Z | ♣H | = | 650 | 100,00% | 0,00% | |
| 11 | 32 | 4 | 3NT | W | ♠5 | = | 400 | 16,67% | 83,33% | |
| 12 | 32 | 4 | 3NT | O | ♠5 | +1 | 430 | 16,67% | 83,33% |
Resultaat van spelgroep 3: 50,00%
Gespeeld tegen VANHULLE ROSINE-WENS PATRICK: 57,74%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 4 | 34 | 4♥ | Z | ♦10 | +1 | 650 | 50,00% | 50,00% | |
| 14 | 4 | 34 | 2♠ | N | ♦8 | +1 | 140 | 83,33% | 16,67% | |
| 15 | 4 | 34 | 2♠ | Z | ♣10 | = | 110 | 33,33% | 66,67% | |
| 16 | 4 | 34 | PAS | P | 0 | 83,33% | 16,67% |
Resultaat van spelgroep 4: 62,50%
Gespeeld tegen ASSENMAKER MARCEL-VANHAELTER PETER: 36,31%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 3 | 4 | 4♠ | N | ♥4 | -1 | 50 | 16,67% | 83,33% | |
| 18 | 3 | 4 | 1NT | N | ♣8 | = | 90 | 50,00% | 50,00% | |
| 19 | 3 | 4 | 2NT | Z | ♣6 | = | 120 | 0,00% | 100,00% | |
| 20 | 3 | 4 | 3♥ | Z | ♣H | = | 140 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 70,83%
Gespeeld tegen DEHAECK MARC-DEHAECK SAM: 36,31%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 4 | 31 | 4♠ | W | ♠5 | +1 | 450 | 0,00% | 100,00% | |
| 22 | 4 | 31 | 4♥ | W | ♦A | -4 | 400 | 100,00% | 0,00% | |
| 23 | 4 | 31 | 4♣x | Z | ♥6 | = | 710 | 66,67% | 33,33% | |
| 24 | 4 | 31 | 5♥x | W | ♠H | -1 | 100 | 83,33% | 16,67% |
Resultaat van spelgroep 6: 62,50%
Gespeeld tegen VERCRUYSSE KOEN-CASTELEYN MARC: 55,36%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 4 | 2 | 3NT | W | ♥2 | = | 600 | 50,00% | 50,00% | |
| 26 | 4 | 2 | 3♣ | O | ♥9 | -1 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 27 | 4 | 2 | 4♥ | N | ♦A | = | 420 | 66,67% | 33,33% | |
| 28 | 4 | 2 | 2NT | Z | ♠8 | -1 | 100 | 66,67% | 33,33% |
Resultaat van spelgroep 7: 70,83%
Gespeeld tegen ANTHEUNIS MONIQUE-LEYSSENS JOS: 48,21%

