Uitslag 05-11-2019 Paar 2
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van ANTHEUNIS MONIQUE-LEYSSENS JOS: 48,21%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 34 | 2 | 4♣ | N | ♥A | -1 | 50 | 33,33% | 66,67% | |
| 2 | 34 | 2 | 2♥ | O | ♠A | +1 | 140 | 50,00% | 50,00% | |
| 3 | 34 | 2 | 4♥x | Z | ♣5 | -4 | 800 | 0,00% | 100,00% | |
| 4 | 34 | 2 | 3NT | W | ♣6 | +1 | 630 | 33,33% | 66,67% |
Resultaat van spelgroep 1: 70,83%
Gespeeld tegen ASSENMAKER MARCEL-VANHAELTER PETER: 36,31%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 2 | 32 | 2♥ | O | ♦4 | = | 110 | 16,67% | 83,33% | |
| 6 | 2 | 32 | 3NT | W | ♠B | = | 600 | 33,33% | 66,67% | |
| 7 | 2 | 32 | 4♥ | O | ♦2 | = | 620 | 0,00% | 100,00% | |
| 8 | 2 | 32 | 2♥ | O | ♦7 | +1 | 140 | 33,33% | 66,67% |
Resultaat van spelgroep 2: 20,83%
Gespeeld tegen VANHULLE ROSINE-WENS PATRICK: 57,74%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 1 | 2 | 3NT | Z | ♠A | -2 | 100 | 33,33% | 66,67% | |
| 10 | 1 | 2 | 6♥ | Z | ♣H | -1 | 100 | 0,00% | 100,00% | |
| 11 | 1 | 2 | 3NT | W | ♠6 | -2 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 12 | 1 | 2 | 3NT | O | ♥A | = | 400 | 66,67% | 33,33% |
Resultaat van spelgroep 3: 50,00%
Gespeeld tegen HEIP LENNART-VAN DEN BRANDE BEN: 50,60%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 33 | 2 | 6♥ | Z | ♣3 | -1 | 100 | 0,00% | 100,00% | |
| 14 | 33 | 2 | 2♥ | N | ♦4 | -2 | 100 | 0,00% | 100,00% | |
| 15 | 33 | 2 | 2♠ | Z | ♥A | +1 | 140 | 66,67% | 33,33% | |
| 16 | 33 | 2 | PAS | P | 0 | 83,33% | 16,67% |
Resultaat van spelgroep 4: 62,50%
Gespeeld tegen NIERINCK NICOLE-VAN THORRE JACQUES: 57,74%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 2 | 31 | 2♠ | N | ♣9 | +3 | 200 | 66,67% | 33,33% | |
| 18 | 2 | 31 | 1NT | N | ♣5 | = | 90 | 50,00% | 50,00% | |
| 19 | 2 | 31 | 2NT | Z | ♣6 | +2 | 180 | 33,33% | 66,67% | |
| 20 | 2 | 31 | 3♥ | N | ♥5 | = | 140 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 50,00%
Gespeeld tegen VERCRUYSSE KOEN-CASTELEYN MARC: 55,36%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 2 | 3 | 3♣ | N | ♠A | -3 | 300 | 66,67% | 33,33% | |
| 22 | 2 | 3 | 3♣ | W | ♥9 | -1 | 100 | 33,33% | 66,67% | |
| 23 | 2 | 3 | 3♣ | N | ♠A | +1 | 130 | 33,33% | 66,67% | |
| 24 | 2 | 3 | 4♣ | O | ♠A | -2 | 100 | 83,33% | 16,67% |
Resultaat van spelgroep 6: 54,17%
Gespeeld tegen DEHAECK MARC-DEHAECK SAM: 36,31%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 4 | 2 | 3NT | W | ♥2 | = | 600 | 50,00% | 50,00% | |
| 26 | 4 | 2 | 3♣ | O | ♥9 | -1 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 27 | 4 | 2 | 4♥ | N | ♦A | = | 420 | 66,67% | 33,33% | |
| 28 | 4 | 2 | 2NT | Z | ♠8 | -1 | 100 | 66,67% | 33,33% |
Resultaat van spelgroep 7: 29,17%
Gespeeld tegen DE VLEMINCK WILLY-DOBBELAERE JAN: 57,74%

