Uitslag 05-11-2019 Paar 33
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van NIERINCK NICOLE-VAN THORRE JACQUES: 57,74%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 33 | 4 | 2♥ | W | ♦2 | = | 110 | 0,00% | 100,00% | |
| 2 | 33 | 4 | 2♥ | O | ♥6 | +1 | 140 | 50,00% | 50,00% | |
| 3 | 33 | 4 | 5♣ | W | ♠7 | = | 600 | 66,67% | 33,33% | |
| 4 | 33 | 4 | 3NT | W | ♣2 | +1 | 630 | 33,33% | 66,67% |
Resultaat van spelgroep 1: 37,50%
Gespeeld tegen DE VLEMINCK WILLY-DOBBELAERE JAN: 57,74%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 31 | 33 | 2♥ | W | ♠H | = | 110 | 16,67% | 83,33% | |
| 6 | 31 | 33 | 3NT | W | ♠B | -1 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 7 | 31 | 33 | 3♠ | Z | ♥H | -1 | 100 | 66,67% | 33,33% | |
| 8 | 31 | 33 | 5♥ | O | ♠H | -1 | 50 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 29,17%
Gespeeld tegen VERCRUYSSE KOEN-CASTELEYN MARC: 55,36%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 3 | 33 | 3NTx | Z | ♠A | -3 | 500 | 0,00% | 100,00% | |
| 10 | 3 | 33 | 3NT | Z | ♣H | = | 600 | 50,00% | 50,00% | |
| 11 | 3 | 33 | 3NT | O | ♦3 | = | 400 | 16,67% | 83,33% | |
| 12 | 3 | 33 | 3NT | O | ♥A | +1 | 430 | 16,67% | 83,33% |
Resultaat van spelgroep 3: 79,17%
Gespeeld tegen DEHAECK MARC-DEHAECK SAM: 36,31%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 33 | 2 | 6♥ | Z | ♣3 | -1 | 100 | 0,00% | 100,00% | |
| 14 | 33 | 2 | 2♥ | N | ♦4 | -2 | 100 | 0,00% | 100,00% | |
| 15 | 33 | 2 | 2♠ | Z | ♥A | +1 | 140 | 66,67% | 33,33% | |
| 16 | 33 | 2 | PAS | P | 0 | 83,33% | 16,67% |
Resultaat van spelgroep 4: 37,50%
Gespeeld tegen ANTHEUNIS MONIQUE-LEYSSENS JOS: 48,21%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 33 | 32 | 4♠ | N | ♠3 | = | 420 | 100,00% | 0,00% | |
| 18 | 33 | 32 | 1NT | N | ♣3 | = | 90 | 50,00% | 50,00% | |
| 19 | 33 | 32 | 2♥ | N | ♣V | +3 | 200 | 66,67% | 33,33% | |
| 20 | 33 | 32 | 2♥ | N | ♦3 | +2 | 170 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 79,17%
Gespeeld tegen VANHULLE ROSINE-WENS PATRICK: 57,74%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 1 | 33 | 4♠ | O | ♥9 | = | 420 | 33,33% | 66,67% | |
| 22 | 1 | 33 | 3♣ | W | ♥9 | = | 110 | 0,00% | 100,00% | |
| 23 | 1 | 33 | 2♥ | O | ♠V | +1 | 140 | 0,00% | 100,00% | |
| 24 | 1 | 33 | 3♥ | W | ♠H | = | 140 | 16,67% | 83,33% |
Resultaat van spelgroep 6: 87,50%
Gespeeld tegen HEIP LENNART-VAN DEN BRANDE BEN: 50,60%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 34 | 33 | 3NT | W | ♣3 | +2 | 660 | 0,00% | 100,00% | |
| 26 | 34 | 33 | PAS | P | 0 | 50,00% | 50,00% | |||
| 27 | 34 | 33 | 4♥ | Z | ♣3 | = | 420 | 66,67% | 33,33% | |
| 28 | 34 | 33 | 3♥ | Z | ♣2 | -1 | 100 | 66,67% | 33,33% |
Resultaat van spelgroep 7: 54,17%
Gespeeld tegen ASSENMAKER MARCEL-VANHAELTER PETER: 36,31%

