Uitslag 01-12-2019 Paar 4
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van DE BACKER LUC-Van Steenlandt Guido: 57,55%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 35 | 2♣x | O | ♦9 | -2 | 300 | 100,00% | 0,00% | |
| 2 | 4 | 35 | 2♠ | N | ♠H | -1 | 100 | 50,00% | 50,00% | |
| 3 | 4 | 35 | 2♣ | N | ♦B | +1 | 110 | 12,50% | 87,50% | |
| 4 | 4 | 35 | 3NT | N | ♠3 | = | 600 | 87,50% | 12,50% |
Resultaat van spelgroep 1: 62,50%
Gespeeld tegen DE kEUKELAERE MARLEEN-Siebens Jeanne: 45,44%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 4 | 31 | 1NT | W | ♣8 | +1 | 120 | 50,00% | 50,00% | |
| 6 | 4 | 31 | 3♠ | N | ♣10 | = | 140 | 87,50% | 12,50% | |
| 7 | 4 | 31 | 3♥ | O | ♠H | +1 | 170 | 12,50% | 87,50% | |
| 8 | 4 | 31 | 4♠ | Z | ♦V | = | 420 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 50,00%
Gespeeld tegen D'HUYVETTERS ANNIE-DE VLEMINCK WILLY: 61,38%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 4 | 6 | 4♠ | W | ♣B | +1 | 650 | 12,50% | 87,50% | |
| 10 | 4 | 6 | 3NT | O | ♥6 | = | 600 | 100,00% | 0,00% | |
| 11 | 4 | 6 | 3♥ | N | ♠A | -1 | 50 | 100,00% | 0,00% | |
| 12 | 4 | 6 | 3NT | Z | ♦4 | +1 | 630 | 62,50% | 37,50% |
Resultaat van spelgroep 3: 68,75%
Gespeeld tegen VANDERDUSSEN MARIANNE-Beck Roos: 50,39%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 4 | 34 | 4♥ | O | ♣2 | = | 620 | 37,50% | 62,50% | |
| 14 | 4 | 34 | 4♠ | O | ♣5 | = | 420 | 25,00% | 75,00% | |
| 15 | 4 | 34 | 3♦ | W | ♠A | -1 | 50 | 75,00% | 25,00% | |
| 16 | 4 | 34 | 4♥ | Z | ♠A | -1 | 50 | 18,75% | 81,25% |
Resultaat van spelgroep 4: 39,06%
Gespeeld tegen CLARYSSE ELS-Vander Massen Mady: 51,30%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 4 | 5 | 4♥ | O | ♣7 | +1 | 450 | 0,00% | 100,00% | |
| 22 | 4 | 5 | 5♦ | W | ♣7 | -3 | 300 | 100,00% | 0,00% | |
| 23 | 4 | 5 | 2NT | W | ♣6 | = | 120 | 62,50% | 37,50% | |
| 24 | 4 | 5 | 1NT | W | ♥10 | -1 | 50 | 75,00% | 25,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 59,38%
Gespeeld tegen VORMEZEELE BERNADETTE-VAN ACHT LOUIS: 57,07%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 4 | 33 | 4♥ | O | ♣7 | = | 620 | 75,00% | 25,00% | |
| 26 | 4 | 33 | 1NT | N | ♥7 | +2 | 150 | 75,00% | 25,00% | |
| 27 | 4 | 33 | 3NT | N | ♣5 | +2 | 460 | 100,00% | 0,00% | |
| 28 | 4 | 33 | 2NT | O | ♦7 | +1 | 150 | 12,50% | 87,50% |
Resultaat van spelgroep 7: 65,63%
Gespeeld tegen DE COOMAN ANNE-De Bleser Elisabeth: 41,67%

