Uitslag 01-12-2019 Paar 34
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van CLARYSSE ELS-Vander Massen Mady: 51,30%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 34 | 3 | 2NT | Z | ♣10 | +2 | 180 | 75,00% | 25,00% | |
| 2 | 34 | 3 | 1NT | O | ♥2 | +2 | 150 | 25,00% | 75,00% | |
| 3 | 34 | 3 | 1♣ | W | ♦H | -3 | 300 | 62,50% | 37,50% | |
| 4 | 34 | 3 | 3NT | Z | ♥3 | -1 | 100 | 12,50% | 87,50% |
Resultaat van spelgroep 1: 43,75%
Gespeeld tegen Verhelst Tony-D'Heldt Hilde: 48,37%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 31 | 34 | 4♠ | W | ♣B | +1 | 650 | 12,50% | 87,50% | |
| 10 | 31 | 34 | 3NT | O | ♠10 | +1 | 630 | 37,50% | 62,50% | |
| 11 | 31 | 34 | 4♦ | O | ♥V | +1 | 150 | 37,50% | 62,50% | |
| 12 | 31 | 34 | 3NT | N | ♠B | = | 600 | 25,00% | 75,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 71,88%
Gespeeld tegen D'HUYVETTERS ANNIE-DE VLEMINCK WILLY: 61,38%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 4 | 34 | 4♥ | O | ♣2 | = | 620 | 37,50% | 62,50% | |
| 14 | 4 | 34 | 4♠ | O | ♣5 | = | 420 | 25,00% | 75,00% | |
| 15 | 4 | 34 | 3♦ | W | ♠A | -1 | 50 | 75,00% | 25,00% | |
| 16 | 4 | 34 | 4♥ | Z | ♠A | -1 | 50 | 18,75% | 81,25% |
Resultaat van spelgroep 4: 60,94%
Gespeeld tegen DE BACKER LUC-Van Steenlandt Guido: 57,55%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 2 | 34 | 2♥ | W | ♣A | +1 | 140 | 12,50% | 87,50% | |
| 18 | 2 | 34 | 4♠ | W | ♥A | -3 | 150 | 25,00% | 75,00% | |
| 19 | 2 | 34 | 3NT | N | ♦4 | +1 | 430 | 62,50% | 37,50% | |
| 20 | 2 | 34 | 2♣ | N | ♦8 | +1 | 110 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 62,50%
Gespeeld tegen DE PLA RITA-VERMOUT JOSETTE: 44,87%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 32 | 34 | 6♥ | O | ♦V | -2 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 22 | 32 | 34 | 4♦ | W | ♦5 | -2 | 200 | 62,50% | 37,50% | |
| 23 | 32 | 34 | 2♠ | N | ♥A | -2 | 200 | 25,00% | 75,00% | |
| 24 | 32 | 34 | 3NT | W | ♦4 | -2 | 100 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 28,13%
Gespeeld tegen CARDON ANNE-PEETERS WERNER: 38,50%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 34 | 6 | 4♥ | W | ♠10 | +1 | 650 | 12,50% | 87,50% | |
| 26 | 34 | 6 | 1NT | N | ♥4 | +2 | 150 | 75,00% | 25,00% | |
| 27 | 34 | 6 | 3NT | N | ♣5 | +1 | 430 | 62,50% | 37,50% | |
| 28 | 34 | 6 | 2NT | O | ♠7 | +1 | 150 | 12,50% | 87,50% |
Resultaat van spelgroep 7: 40,63%
Gespeeld tegen VANDERDUSSEN MARIANNE-Beck Roos: 50,39%

