Uitslag 01-12-2019 Paar 35
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van DE kEUKELAERE MARLEEN-Siebens Jeanne: 45,44%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 35 | 2♣x | O | ♦9 | -2 | 300 | 100,00% | 0,00% | |
| 2 | 4 | 35 | 2♠ | N | ♠H | -1 | 100 | 50,00% | 50,00% | |
| 3 | 4 | 35 | 2♣ | N | ♦B | +1 | 110 | 12,50% | 87,50% | |
| 4 | 4 | 35 | 3NT | N | ♠3 | = | 600 | 87,50% | 12,50% |
Resultaat van spelgroep 1: 37,50%
Gespeeld tegen DE BACKER LUC-Van Steenlandt Guido: 57,55%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 33 | 35 | 2NT | W | ♣8 | -1 | 50 | 75,00% | 25,00% | |
| 6 | 33 | 35 | 4♥ | W | ♠H | = | 620 | 0,00% | 100,00% | |
| 7 | 33 | 35 | 2♥ | O | ♠H | +2 | 170 | 12,50% | 87,50% | |
| 8 | 33 | 35 | 4♠ | Z | ♦V | = | 420 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 65,63%
Gespeeld tegen DE COOMAN ANNE-De Bleser Elisabeth: 41,67%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 35 | 6 | 4♥ | O | ♦7 | = | 620 | 37,50% | 62,50% | |
| 14 | 35 | 6 | 4♠ | O | ♣9 | -1 | 50 | 100,00% | 0,00% | |
| 15 | 35 | 6 | 2♠ | N | ♦8 | -2 | 200 | 12,50% | 87,50% | |
| 16 | 35 | 6 | 4♣ | N | ♠B | = | 130 | 65,63% | 34,38% |
Resultaat van spelgroep 4: 53,91%
Gespeeld tegen VANDERDUSSEN MARIANNE-Beck Roos: 50,39%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 5 | 35 | 1NT | N | ♥2 | = | 90 | 87,50% | 12,50% | |
| 18 | 5 | 35 | 4♥ | Z | ♠10 | +1 | 650 | 87,50% | 12,50% | |
| 19 | 5 | 35 | 3NT | N | ♥3 | +1 | 430 | 62,50% | 37,50% | |
| 20 | 5 | 35 | 3NT | N | ♠2 | -1 | 100 | 12,50% | 87,50% |
Resultaat van spelgroep 5: 37,50%
Gespeeld tegen VORMEZEELE BERNADETTE-VAN ACHT LOUIS: 57,07%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 1 | 35 | 4♥ | O | ♦V | = | 420 | 50,00% | 50,00% | |
| 22 | 1 | 35 | 1♣ | O | ♥10 | +3 | 130 | 0,00% | 100,00% | |
| 23 | 1 | 35 | 2♠ | N | ♥A | -1 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 24 | 1 | 35 | 1♣ | W | ♦V | = | 70 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 50,00%
Gespeeld tegen VLAEMINCK RITA-VAN GELE EDITH: 53,91%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 35 | 2 | 4♥ | O | ♣7 | = | 620 | 75,00% | 25,00% | |
| 26 | 35 | 2 | 2NT | N | ♥4 | = | 120 | 25,00% | 75,00% | |
| 27 | 35 | 2 | 4♥ | Z | ♣7 | -2 | 100 | 12,50% | 87,50% | |
| 28 | 2 | 35 | 2NT | N | ♣2 | = | 120 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 28,13%
Gespeeld tegen DE PLA RITA-VERMOUT JOSETTE: 44,87%

