Uitslag 01-03-2020 Paar 33
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van Mortier Hans-VERLINDE MONIQUE: 25,33%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 33 | 4♠ | Z | ♥3 | = | 420 | 92,86% | 7,14% | |
| 2 | 2 | 33 | 2♦ | Z | ♠5 | = | 90 | 71,43% | 28,57% | |
| 3 | 2 | 33 | 4♠ | Z | ♣4 | = | 420 | 71,43% | 28,57% | |
| 4 | 2 | 33 | 4♥ | N | ♣2 | +1 | 650 | 28,57% | 71,43% |
Resultaat van spelgroep 1: 33,93%
Gespeeld tegen DE MUNTER LUT-VAN HOORDE gILBERT: 43,88%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 6 | 33 | 4♥ | N | ♠V | = | 620 | 35,71% | 64,29% | |
| 6 | 6 | 33 | 1♥ | N | ♦V | +2 | 140 | 100,00% | 0,00% | |
| 7 | 6 | 33 | 4♥ | N | ♣A | = | 620 | 71,43% | 28,57% | |
| 8 | 6 | 33 | 3NT | Z | ♥H | = | 400 | 71,43% | 28,57% |
Resultaat van spelgroep 2: 30,36%
Gespeeld tegen VAN ACHT LOUIS-VORMEZEELE BERNADETTE: 56,21%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 3 | 33 | 1NT | Z | ♣4 | +2 | 150 | 99,00% | 1,00% | |
| 10 | 3 | 33 | 2♠ | Z | ♣9 | -1 | 100 | 71,43% | 28,57% | |
| 11 | 3 | 33 | 4♥ | O | ♦7 | +2 | 480 | 21,43% | 78,57% | |
| 12 | 3 | 33 | 3♣ | O | ♦5 | -1 | 50 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 27,04%
Gespeeld tegen AMANDT GILBERT-CLARYSSE ELS: 55,61%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 7 | 33 | 2♥ | N | ♣3 | +1 | 140 | 100,00% | 0,00% | |
| 14 | 7 | 33 | 1NT | N | ♠8 | -1 | 50 | 92,86% | 7,14% | |
| 15 | 7 | 33 | 2♠ | W | ♥V | -1 | 50 | 42,86% | 57,14% | |
| 16 | 7 | 33 | 3NT | Z | ♠5 | +1 | 430 | 71,43% | 28,57% |
Resultaat van spelgroep 4: 23,21%
Gespeeld tegen Van Steenlandt Guido-DE BACKER LUC: 53,66%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 9 | 33 | 2NT | W | ♠5 | +1 | 150 | 100,00% | 0,00% | |
| 18 | 9 | 33 | 3♥ | Z | ♦B | -2 | 200 | 71,43% | 28,57% | |
| 19 | 9 | 33 | 4♠x | W | ♥3 | -3 | 800 | 100,00% | 0,00% | |
| 20 | 9 | 33 | 1NT | O | ♠5 | -1 | 100 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 7,14%
Gespeeld tegen Beck Roos-VANDERDUSSEN MARIANNE: 47,36%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 1 | 33 | 2NT | O | ♥3 | -1 | 50 | 85,71% | 14,29% | |
| 22 | 1 | 33 | 2♠ | O | ♣3 | -4 | 400 | 100,00% | 0,00% | |
| 23 | 1 | 33 | 2♣ | W | ♦A | = | 90 | 57,14% | 42,86% | |
| 24 | 1 | 33 | 3♥ | W | ♣10 | = | 140 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 39,29%
Gespeeld tegen Roex Danielle-VANDEGINSTE ISABEL: 43,03%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 8 | 33 | 2♥ | Z | ♣V | +1 | 140 | 57,14% | 42,86% | |
| 26 | 8 | 33 | 3♥ | O | ♦6 | -2 | 200 | 92,86% | 7,14% | |
| 27 | 8 | 33 | 3♥ | W | ♦H | +1 | 170 | 85,71% | 14,29% | |
| 28 | 8 | 33 | 6♣ | N | ♦9 | = | 1370 | 99,00% | 1,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 16,32%
Gespeeld tegen VLAEMINCK RITA-VAN GELE EDITH: 46,47%

