Uitslag 01-03-2020 Paar 2
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van DE MUNTER LUT-VAN HOORDE gILBERT: 43,88%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 33 | 4♠ | Z | ♥3 | = | 420 | 92,86% | 7,14% | |
| 2 | 2 | 33 | 2♦ | Z | ♠5 | = | 90 | 71,43% | 28,57% | |
| 3 | 2 | 33 | 4♠ | Z | ♣4 | = | 420 | 71,43% | 28,57% | |
| 4 | 2 | 33 | 4♥ | N | ♣2 | +1 | 650 | 28,57% | 71,43% |
Resultaat van spelgroep 1: 66,07%
Gespeeld tegen Mortier Hans-VERLINDE MONIQUE: 25,33%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 2 | 32 | 3NT | Z | ♣4 | -1 | 100 | 7,14% | 92,86% | |
| 6 | 2 | 32 | 3♣ | N | ♦10 | -1 | 50 | 50,00% | 50,00% | |
| 7 | 2 | 32 | 2NT | Z | ♠5 | +2 | 180 | 42,86% | 57,14% | |
| 8 | 2 | 32 | 2NT | N | ♠6 | = | 120 | 14,29% | 85,71% |
Resultaat van spelgroep 2: 28,57%
Gespeeld tegen Bonamie Lieva-Verhegg Marianne: 47,81%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 2 | 31 | 3NT | Z | ♦3 | -2 | 100 | 41,86% | 58,14% | |
| 10 | 2 | 31 | 5♦ | W | ♠H | = | 600 | 21,43% | 78,57% | |
| 11 | 2 | 31 | 4♥ | O | ♦7 | +1 | 450 | 71,43% | 28,57% | |
| 12 | 2 | 31 | 3♣ | O | ♠4 | = | 110 | 85,71% | 14,29% |
Resultaat van spelgroep 3: 55,11%
Gespeeld tegen Goossens Annemie-MAENHAUT CECILE: 43,55%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 2 | 37 | PAS | P | 0 | 28,57% | 71,43% | |||
| 14 | 2 | 37 | 1NT | O | ♣A | +1 | 120 | 0,00% | 100,00% | |
| 15 | 2 | 37 | 1NT | N | ♠B | = | 90 | 57,14% | 42,86% | |
| 16 | 2 | 37 | 3NT | Z | ♥7 | +1 | 430 | 71,43% | 28,57% |
Resultaat van spelgroep 4: 39,29%
Gespeeld tegen CASTELEYN MARC-Genetello Marleen: 59,80%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 2 | 36 | 3NT | W | ♠B | +2 | 460 | 21,43% | 78,57% | |
| 18 | 2 | 36 | 3NT | O | ♥6 | +1 | 430 | 14,29% | 85,71% | |
| 19 | 2 | 36 | 2♦ | O | ♠2 | +2 | 130 | 28,57% | 71,43% | |
| 20 | 2 | 36 | 1NT | O | ♦6 | = | 90 | 71,43% | 28,57% |
Resultaat van spelgroep 5: 33,93%
Gespeeld tegen D'HUYVETTERS ANNIE-DE VLEMINCK WILLY: 53,68%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 2 | 38 | 2♦ | O | ♥5 | = | 90 | 71,43% | 28,57% | |
| 22 | 2 | 38 | 1NT | N | ♠6 | -1 | 50 | 28,57% | 71,43% | |
| 23 | 2 | 38 | 3♥ | O | ♦9 | -1 | 100 | 71,43% | 28,57% | |
| 24 | 2 | 38 | 4♥ | W | ♦A | -1 | 50 | 42,86% | 57,14% |
Resultaat van spelgroep 6: 53,57%
Gespeeld tegen KERCKHOF MARTINE-VANHULLE ROSINE: 53,57%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 2 | 34 | 2♥ | Z | ♣V | +1 | 140 | 57,14% | 42,86% | |
| 26 | 2 | 34 | 5♠ | O | ♥9 | +1 | 680 | 21,43% | 78,57% | |
| 27 | 2 | 34 | 5♣x | Z | ♥A | -4 | 800 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 19,64%
Gespeeld tegen FOUQUART ANDRE-VAN ZANTBEEK TONIE: 58,92%

