Uitslag 30-01-2020 Paar 32
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van ANTHEUNIS MONIQUE-LEYSSENS JOS: 43,62%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 32 | 3♠ | Z | ♥9 | = | 140 | 21,43% | 78,57% | |
| 2 | 5 | 32 | 4♠ | W | ♦10 | -1 | 50 | 57,14% | 42,86% | |
| 3 | 5 | 32 | 3♦ | N | ♥A | = | 110 | 92,86% | 7,14% | |
| 4 | 5 | 32 | 2♥ | Z | ♦V | = | 110 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 44,64%
Gespeeld tegen NIERINCK NICOLE-Laenen Rene: 58,12%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 2 | 32 | 3NT | O | ♦9 | +2 | 460 | 28,57% | 71,43% | |
| 6 | 2 | 32 | 4♠ | N | ♦A | +2 | 480 | 71,43% | 28,57% | |
| 7 | 2 | 32 | 3♣ | N | ♠A | +1 | 130 | 35,71% | 64,29% | |
| 8 | 2 | 32 | 3♠ | O | ♣H | = | 140 | 78,57% | 21,43% |
Resultaat van spelgroep 2: 46,43%
Gespeeld tegen DE NEVE TONY-VAN MARCK ROLAND: 56,55%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 6 | 32 | 3♣ | N | ♦6 | +1 | 130 | 71,43% | 28,57% | |
| 10 | 6 | 32 | 5♠ | W | ♥10 | -1 | 100 | 85,71% | 14,29% | |
| 11 | 6 | 32 | 1NT | W | ♥B | -2 | 100 | 50,00% | 50,00% | |
| 12 | 6 | 32 | 4♠ | Z | ♥10 | +3 | 710 | 90,79% | 9,21% |
Resultaat van spelgroep 3: 25,52%
Gespeeld tegen DE BACKER LUC-Van Steenlandt Guido: 41,57%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 8 | 32 | 3NT | W | ♠4 | = | 600 | 0,00% | 100,00% | |
| 14 | 8 | 32 | 4♥ | Z | ♦A | = | 420 | 100,00% | 0,00% | |
| 15 | 8 | 32 | 2NT | O | ♦9 | +1 | 150 | 50,00% | 50,00% | |
| 16 | 8 | 32 | 5♣x | Z | ♥V | -2 | 300 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 4: 50,00%
Gespeeld tegen VERMAESEN WIM-VAN DEN BERGHE GILBERT: 51,68%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 7 | 32 | 3♠ | W | ♦6 | +1 | 170 | 0,00% | 100,00% | |
| 18 | 7 | 32 | 2♠ | O | ♦2 | = | 110 | 71,43% | 28,57% | |
| 19 | 7 | 32 | 4♠ | W | ♦10 | = | 620 | 14,29% | 85,71% | |
| 20 | 7 | 32 | 4♠ | N | ♣A | = | 620 | 71,43% | 28,57% |
Resultaat van spelgroep 5: 60,71%
Gespeeld tegen VAN OOST FRANCINE-CANTRE ROGER: 36,95%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 4 | 32 | 2♥ | Z | ♦2 | +1 | 140 | 85,71% | 14,29% | |
| 22 | 4 | 32 | 4♠ | N | ♥2 | -4 | 200 | 0,00% | 100,00% | |
| 23 | 4 | 32 | 3♥ | O | ♣4 | = | 140 | 42,86% | 57,14% | |
| 24 | 4 | 32 | 3♣ | W | ♠10 | = | 110 | 28,57% | 71,43% |
Resultaat van spelgroep 6: 60,71%
Gespeeld tegen D'HUYVETTERS ANNIE-HENDRICKX RITA: 49,91%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 1 | 32 | 2♠ | W | ♠7 | = | 110 | 100,00% | 0,00% | |
| 26 | 1 | 32 | 6NT | Z | ♠7 | = | 1440 | 92,86% | 7,14% | |
| 27 | 1 | 32 | 3NT | O | ♦B | -1 | 50 | 71,43% | 28,57% | |
| 28 | 1 | 32 | 4♥ | N | ♠3 | +2 | 680 | 66,36% | 33,64% |
Resultaat van spelgroep 7: 17,34%
Gespeeld tegen DEJONGHE BRIGITTE-KERTI SANDOR: 49,40%

