Uitslag 30-01-2020 Paar 2
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van DE NEVE TONY-VAN MARCK ROLAND: 56,55%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 33 | 3♠ | Z | ♦4 | = | 140 | 21,43% | 78,57% | |
| 2 | 2 | 33 | 5♣ | W | ♥9 | -1 | 50 | 57,14% | 42,86% | |
| 3 | 2 | 33 | 3♣ | N | ♥A | -1 | 50 | 35,71% | 64,29% | |
| 4 | 2 | 33 | 2♣ | N | ♥8 | +1 | 110 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 41,07%
Gespeeld tegen ANDELHOF MARC-VAN DEWYNCKELE NADINE: 55,43%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 2 | 32 | 3NT | O | ♦9 | +2 | 460 | 28,57% | 71,43% | |
| 6 | 2 | 32 | 4♠ | N | ♦A | +2 | 480 | 71,43% | 28,57% | |
| 7 | 2 | 32 | 3♣ | N | ♠A | +1 | 130 | 35,71% | 64,29% | |
| 8 | 2 | 32 | 3♠ | O | ♣H | = | 140 | 78,57% | 21,43% |
Resultaat van spelgroep 2: 53,57%
Gespeeld tegen ANTHEUNIS MONIQUE-LEYSSENS JOS: 43,62%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 2 | 31 | 2♣ | N | ♥9 | +2 | 130 | 71,43% | 28,57% | |
| 10 | 2 | 31 | 3♠ | W | ♥9 | = | 140 | 57,14% | 42,86% | |
| 11 | 2 | 31 | 2♥ | N | ♠2 | = | 110 | 71,43% | 28,57% |
Resultaat van spelgroep 3: 50,00%
Gespeeld tegen Sierens Roger-Reynaert Joris: 53,41%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 2 | 37 | 4♥x | O | ♦A | -1 | 200 | 92,86% | 7,14% | |
| 14 | 2 | 37 | 2♠ | N | ♦2 | = | 110 | 0,00% | 100,00% | |
| 15 | 2 | 37 | 1♠ | W | ♥5 | +1 | 110 | 71,43% | 28,57% | |
| 16 | 2 | 37 | 5♣x | Z | ♥V | = | 550 | 99,00% | 1,00% |
Resultaat van spelgroep 4: 65,82%
Gespeeld tegen DEHAECK MARC-VANDEGINSTE ISABEL: 48,51%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 2 | 36 | 3♦ | Z | ♠H | -1 | 50 | 57,14% | 42,86% | |
| 18 | 2 | 36 | 3♠ | W | ♠B | = | 140 | 42,86% | 57,14% | |
| 19 | 2 | 36 | 3♠ | W | ♦9 | +2 | 200 | 35,71% | 64,29% | |
| 20 | 2 | 36 | 5♣x | O | ♠A | -2 | 500 | 57,14% | 42,86% |
Resultaat van spelgroep 5: 48,21%
Gespeeld tegen DE ROEST LUDWIN-VANDEWALLE DOMINIQUE: 55,25%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 2 | 38 | 5♣x | O | ♠H | -1 | 100 | 57,14% | 42,86% | |
| 22 | 2 | 38 | 3♠ | N | ♠2 | +2 | 200 | 92,86% | 7,14% | |
| 23 | 2 | 38 | 3♥ | O | ♣5 | -1 | 100 | 92,86% | 7,14% | |
| 24 | 2 | 38 | 4♣ | W | ♠9 | -1 | 50 | 64,29% | 35,71% |
Resultaat van spelgroep 6: 76,79%
Gespeeld tegen DE BRAUWER CHRISTIANE-VAN CAUWENBERGE R: 49,38%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 2 | 34 | 3♠ | W | ♠8 | = | 140 | 57,14% | 42,86% | |
| 26 | 2 | 34 | 3NT | Z | ♦9 | +3 | 690 | 57,14% | 42,86% | |
| 27 | 2 | 34 | 3NT | O | ♦4 | = | 400 | 14,29% | 85,71% |
Resultaat van spelgroep 7: 32,14%
Gespeeld tegen Goossens Annemie-MAENHAUT CECILE: 49,81%

