Uitslag 28-11-2019 Paar 6
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van VAN OOST FRANCINE-CANTRE ROGER: 58,33%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 39 | 4♥ | Z | ♦10 | -1 | 50 | 40,00% | 60,00% | |
| 2 | 6 | 39 | 3♠ | Z | ♥A | = | 140 | 65,00% | 35,00% | |
| 3 | 6 | 39 | 3NTx | Z | ♠6 | -1 | 100 | 5,00% | 95,00% | |
| 4 | 6 | 39 | 3NT | Z | ♥4 | +1 | 630 | 80,00% | 20,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 47,50%
Gespeeld tegen BONTINCK ANNE-QUIQUEMPOIX MICHEL: 61,96%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 6 | 33 | 4♥ | Z | ♦3 | = | 620 | 65,00% | 35,00% | |
| 6 | 6 | 33 | 3♠ | W | ♣V | -2 | 200 | 80,00% | 20,00% | |
| 7 | 6 | 33 | 2♦ | N | ♠A | +2 | 130 | 60,00% | 40,00% | |
| 8 | 6 | 33 | 3♦ | Z | ♥A | +1 | 130 | 35,00% | 65,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 60,00%
Gespeeld tegen VANDERHULST CLAUDINE-Van Mosselvelde Ch: 45,00%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 6 | 40 | 4♥ | Z | ♦A | +1 | 650 | 55,00% | 45,00% | |
| 14 | 6 | 40 | 4♥ | O | ♠7 | +2 | 480 | 55,00% | 45,00% | |
| 15 | 6 | 40 | 2♠ | W | ♦3 | = | 110 | 35,00% | 65,00% | |
| 16 | 6 | 40 | 3NT | Z | ♠6 | +3 | 490 | 60,00% | 40,00% |
Resultaat van spelgroep 4: 51,25%
Gespeeld tegen ANTHEUNIS MONIQUE-LEYSSENS JOS: 56,25%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 6 | 38 | 3♦ | W | ♠2 | +3 | 170 | 75,00% | 25,00% | |
| 18 | 6 | 38 | 5♣ | W | ♥3 | -1 | 50 | 80,00% | 20,00% | |
| 19 | 6 | 38 | 4♥ | O | ♣8 | +2 | 680 | 5,00% | 95,00% | |
| 20 | 6 | 38 | 6♥ | O | ♠A | = | 1430 | 20,00% | 80,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 45,00%
Gespeeld tegen VANDERDUSSEN MARIANNE-BAETENS JEAN MARI: 44,46%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 6 | 36 | 3♥x | O | ♠7 | -1 | 100 | 55,00% | 45,00% | |
| 22 | 6 | 36 | 1NT | W | ♦B | -2 | 200 | 85,00% | 15,00% | |
| 23 | 6 | 36 | 4♥ | O | ♣3 | -2 | 200 | 95,00% | 5,00% | |
| 24 | 6 | 36 | 4♥ | Z | ♠B | +1 | 450 | 85,00% | 15,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 80,00%
Gespeeld tegen DE VLEMINCK WILLY-FOUQUART ANDRE: 54,29%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 6 | 41 | 3♥ | N | ♦5 | -1 | 50 | 25,00% | 75,00% | |
| 26 | 6 | 41 | 3♦x | O | ♠9 | -2 | 500 | 100,00% | 0,00% | |
| 27 | 6 | 41 | 5♥ | O | ♣8 | = | 450 | 80,00% | 20,00% | |
| 28 | 6 | 41 | 4♠ | W | ♦9 | +2 | 480 | 60,00% | 40,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 66,25%
Gespeeld tegen Sierens Roger-Reynaert Joris: 41,61%

