Uitslag 28-11-2019 Paar 38
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van VANDERDUSSEN MARIANNE-BAETENS JEAN MARI: 44,46%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 38 | 4♥ | Z | ♦10 | +1 | 450 | 100,00% | 0,00% | |
| 2 | 8 | 38 | 3♠ | Z | ♥A | = | 140 | 65,00% | 35,00% | |
| 3 | 8 | 38 | 3NT | Z | ♣7 | +1 | 430 | 95,00% | 5,00% | |
| 4 | 8 | 38 | 3NT | Z | ♥5 | +1 | 630 | 80,00% | 20,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 15,00%
Gespeeld tegen MESTDAGH LIEVEN-VAN GELE EDITH: 51,07%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 4 | 38 | 4♥ | Z | ♦B | -1 | 100 | 10,00% | 90,00% | |
| 6 | 4 | 38 | 2♠ | W | ♦H | -1 | 100 | 35,00% | 65,00% | |
| 7 | 4 | 38 | 3♦ | N | ♠A | +1 | 130 | 60,00% | 40,00% | |
| 8 | 4 | 38 | 4♠ | N | ♦2 | = | 420 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 48,75%
Gespeeld tegen D'HUYVETTERS ANNIE-HENDRICKX RITA: 45,00%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 7 | 38 | 3NT | N | ♦A | = | 400 | 95,00% | 5,00% | |
| 10 | 7 | 38 | 3NT | N | ♥V | -1 | 100 | 35,00% | 65,00% | |
| 11 | 7 | 38 | 3NT | O | ♥5 | +3 | 490 | 35,00% | 65,00% | |
| 12 | 7 | 38 | 3♣ | N | ♠7 | +1 | 130 | 40,00% | 60,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 48,75%
Gespeeld tegen VANDEWALLE DOMINIQUE-DE ROEST LUDWIN: 57,92%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 3 | 38 | 5♥ | Z | ♦A | = | 650 | 55,00% | 45,00% | |
| 14 | 3 | 38 | 4♥ | O | ♠H | +2 | 480 | 55,00% | 45,00% | |
| 15 | 3 | 38 | 2♠ | W | ♥V | = | 110 | 35,00% | 65,00% | |
| 16 | 3 | 38 | 5♣ | N | ♠9 | +1 | 420 | 5,00% | 95,00% |
Resultaat van spelgroep 4: 62,50%
Gespeeld tegen DE BACKER LUC-Van Steenlandt Guido: 55,42%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 6 | 38 | 3♦ | W | ♠2 | +3 | 170 | 75,00% | 25,00% | |
| 18 | 6 | 38 | 5♣ | W | ♥3 | -1 | 50 | 80,00% | 20,00% | |
| 19 | 6 | 38 | 4♥ | O | ♣8 | +2 | 680 | 5,00% | 95,00% | |
| 20 | 6 | 38 | 6♥ | O | ♠A | = | 1430 | 20,00% | 80,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 55,00%
Gespeeld tegen VAN OOST FRANCINE-CANTRE ROGER: 58,33%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 2 | 38 | 3♥x | O | ♠7 | -1 | 100 | 55,00% | 45,00% | |
| 22 | 2 | 38 | 1NTx | W | ♦B | -2 | 500 | 100,00% | 0,00% | |
| 23 | 2 | 38 | 2♥ | O | ♣5 | = | 110 | 50,00% | 50,00% | |
| 24 | 2 | 38 | 4♥ | Z | ♠H | +1 | 450 | 85,00% | 15,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 27,50%
Gespeeld tegen NIERINCK NICOLE-VAN THORRE JACQUES: 66,67%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 5 | 38 | 4♥ | N | ♦A | -3 | 150 | 0,00% | 100,00% | |
| 26 | 5 | 38 | 3♦ | O | ♠10 | -1 | 100 | 45,00% | 55,00% | |
| 27 | 5 | 38 | 4♥ | O | ♠3 | +1 | 450 | 80,00% | 20,00% | |
| 28 | 5 | 38 | 4♠ | W | ♥V | +2 | 480 | 60,00% | 40,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 53,75%
Gespeeld tegen Goossens Annemie-MAENHAUT CECILE: 39,11%

