Uitslag 27-02-2020 Paar 31
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van DEHAECK MARC-VANDEGINSTE ISABEL: 41,37%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 31 | 3♦x | W | ♥H | +1 | 570 | 0,00% | 100,00% | |
| 2 | 1 | 31 | 2♥x | W | ♣H | -4 | 800 | 100,00% | 0,00% | |
| 3 | 1 | 31 | 2♠ | O | ♣4 | +2 | 170 | 75,00% | 25,00% | |
| 4 | 1 | 31 | 3NT | N | ♠3 | -1 | 100 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 56,25%
Gespeeld tegen BONTINCK ANNE-QUIQUEMPOIX MICHEL: 50,60%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 5 | 31 | 2♠ | Z | ♥3 | = | 110 | 91,67% | 8,33% | |
| 6 | 5 | 31 | 4♠ | Z | ♣A | -2 | 100 | 33,33% | 66,67% | |
| 7 | 5 | 31 | 3NT | N | ♦8 | +2 | 660 | 66,67% | 33,33% | |
| 8 | 5 | 31 | 4♥ | N | ♠V | +1 | 450 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 27,08%
Gespeeld tegen CANTRE ROGER-VAN OOST FRANCINE: 55,36%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 2 | 31 | 2NT | N | ♦2 | +1 | 150 | 100,00% | 0,00% | |
| 10 | 2 | 31 | 3♥ | N | ♣4 | -1 | 100 | 33,33% | 66,67% | |
| 11 | 2 | 31 | 2NT | N | ♥3 | +2 | 180 | 75,00% | 25,00% | |
| 12 | 2 | 31 | 2♠ | W | ♣8 | -1 | 50 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 35,42%
Gespeeld tegen VAN MARCK ROLAND-Soenen Jean Pierre: 42,26%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 6 | 31 | 3NT | O | ♦6 | = | 600 | 91,67% | 8,33% | |
| 14 | 6 | 31 | 4♠ | Z | ♥10 | -1 | 50 | 0,00% | 100,00% | |
| 15 | 6 | 31 | 2♠ | W | ♦4 | = | 110 | 33,33% | 66,67% | |
| 16 | 6 | 31 | 3♦ | O | ♠B | = | 110 | 83,33% | 16,67% |
Resultaat van spelgroep 4: 47,92%
Gespeeld tegen MESTDAGH LIEVEN-VAN GELE EDITH: 48,21%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 3 | 31 | 3♠ | W | ♥V | = | 140 | 83,33% | 16,67% | |
| 18 | 3 | 31 | 3NT | O | ♣7 | = | 400 | 66,67% | 33,33% | |
| 19 | 3 | 31 | 3♣ | Z | ♦8 | = | 110 | 83,33% | 16,67% | |
| 20 | 3 | 31 | 3NT | Z | ♥7 | +1 | 630 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 16,67%
Gespeeld tegen DOBBELAERE JAN-VAN THORRE JACQUES: 57,14%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 7 | 31 | 3NT | O | ♥3 | +2 | 460 | 0,00% | 100,00% | |
| 22 | 7 | 31 | 4♠ | N | ♥A | -2 | 100 | 0,00% | 100,00% | |
| 23 | 7 | 31 | 2♦ | N | ♠4 | +1 | 110 | 50,00% | 50,00% | |
| 24 | 7 | 31 | 2NT | N | ♥2 | -1 | 50 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 75,00%
Gespeeld tegen D'HUYVETTERS ANNIE-HENDRICKX RITA: 44,64%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 4 | 31 | 2♥ | Z | ♦6 | = | 110 | 33,33% | 66,67% | |
| 26 | 4 | 31 | 3NT | O | ♣3 | +1 | 630 | 58,33% | 41,67% | |
| 27 | 4 | 31 | 1NT | N | ♦2 | = | 90 | 91,67% | 8,33% | |
| 28 | 4 | 31 | 3NT | Z | ♥3 | +1 | 630 | 91,67% | 8,33% |
Resultaat van spelgroep 7: 31,25%
Gespeeld tegen Vander Massen Mady-BAETENS JEAN MARIE: 51,79%

