Uitslag 27-02-2020 Paar 2
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van VAN MARCK ROLAND-Soenen Jean Pierre: 42,26%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 33 | 3♥ | Z | ♣V | = | 140 | 91,67% | 8,33% | |
| 2 | 2 | 33 | 2♠ | W | ♣H | = | 110 | 16,67% | 83,33% | |
| 3 | 2 | 33 | 4♠ | W | ♠3 | = | 620 | 8,33% | 91,67% | |
| 4 | 2 | 33 | 2♥ | N | ♣9 | = | 110 | 33,33% | 66,67% |
Resultaat van spelgroep 1: 37,50%
Gespeeld tegen DE ROEST LUDWIN-VANDEWALLE DOMINIQUE: 44,05%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 2 | 32 | 2♠ | Z | ♥8 | -1 | 100 | 33,33% | 66,67% | |
| 6 | 2 | 32 | 4♥ | O | ♠H | = | 620 | 8,33% | 91,67% | |
| 7 | 2 | 32 | 3NT | N | ♥7 | +3 | 690 | 100,00% | 0,00% | |
| 8 | 2 | 32 | 2♠ | W | ♣H | +2 | 170 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 35,42%
Gespeeld tegen ANDELHOF MARC-VAN DEWYNCKELE NADINE: 46,43%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 2 | 31 | 2NT | N | ♦2 | +1 | 150 | 100,00% | 0,00% | |
| 10 | 2 | 31 | 3♥ | N | ♣4 | -1 | 100 | 33,33% | 66,67% | |
| 11 | 2 | 31 | 2NT | N | ♥3 | +2 | 180 | 75,00% | 25,00% | |
| 12 | 2 | 31 | 2♠ | W | ♣8 | -1 | 50 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 64,58%
Gespeeld tegen DEHAECK MARC-VANDEGINSTE ISABEL: 41,37%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 2 | 37 | 3NT | W | ♦3 | +1 | 630 | 58,33% | 41,67% | |
| 14 | 2 | 37 | 4♠ | Z | ♥10 | = | 420 | 75,00% | 25,00% | |
| 15 | 2 | 37 | 2♠ | W | ♦2 | +1 | 140 | 16,67% | 83,33% | |
| 16 | 2 | 37 | 4♥ | W | ♣A | +1 | 650 | 8,33% | 91,67% |
Resultaat van spelgroep 4: 39,58%
Gespeeld tegen DE WISPELAERE ANTOINE-VAN DE STEENE IVA: 60,12%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 2 | 36 | 5♥x | N | ♠7 | -6 | 1400 | 0,00% | 100,00% | |
| 18 | 2 | 36 | 3NT | O | ♣7 | +1 | 430 | 25,00% | 75,00% | |
| 19 | 2 | 36 | 2NT | Z | ♠3 | -1 | 50 | 50,00% | 50,00% | |
| 20 | 2 | 36 | 2♠ | W | ♣V | = | 110 | 16,67% | 83,33% |
Resultaat van spelgroep 5: 22,92%
Gespeeld tegen CLINCKAERT ODETTE-NIERINCK NICOLE: 59,23%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 2 | 35 | 3NT | O | ♦9 | +1 | 430 | 41,67% | 58,33% | |
| 22 | 2 | 35 | 1♠ | N | ♥A | +1 | 110 | 75,00% | 25,00% | |
| 23 | 2 | 35 | 3♦ | N | ♣H | -1 | 100 | 0,00% | 100,00% | |
| 24 | 2 | 35 | 2NT | N | ♦2 | -1 | 50 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 41,67%
Gespeeld tegen MARTENS BERNADETTE-VERMAESEN WIM: 50,60%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 2 | 34 | 1♠ | N | ♦A | = | 80 | 16,67% | 83,33% | |
| 26 | 2 | 34 | 3NT | O | ♥10 | +2 | 660 | 16,67% | 83,33% | |
| 27 | 2 | 34 | 1♣ | N | ♦H | +1 | 90 | 91,67% | 8,33% | |
| 28 | 2 | 34 | 3NT | Z | ♥4 | +1 | 630 | 91,67% | 8,33% |
Resultaat van spelgroep 7: 54,17%
Gespeeld tegen DE VLEMINCK WILLY-FOUQUART ANDRE: 48,21%

