Uitslag 24-09-2019-disitrct Paar 4
Persoonlijke uitslag van DE COOMAN ANNE-Bovijn Freddy: 40,14%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 37 | 2♠ | O | ♣5 | = | 110 | 6,67% | 93,33% | |
| 2 | 4 | 37 | 3NT | N | ♥3 | +1 | 630 | 40,00% | 60,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 23,33%
Gespeeld tegen HARDEMAN ANNEMIE-HRISTOV YULIAN: 55,47%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 4 | 36 | 4♠ | O | ♦2 | -1 | 100 | 76,67% | 23,33% | |
| 4 | 4 | 36 | 2♦ | Z | ♣H | +2 | 130 | 26,67% | 73,33% |
Resultaat van spelgroep 2: 51,67%
Gespeeld tegen De Vos Johan-BRACKE LUC: 48,30%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 4 | 35 | 2♠ | W | ♥6 | +1 | 140 | 30,00% | 70,00% | |
| 6 | 4 | 35 | 3NT | N | ♠5 | -1 | 50 | 10,00% | 90,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 20,00%
Gespeeld tegen DE WITTE IRIS-Van Mossevelde Christian: 49,19%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 4 | 34 | 6♥ | Z | ♥6 | -2 | 200 | 20,00% | 80,00% | |
| 8 | 4 | 34 | 3♠ | Z | ♥A | +1 | 170 | 60,00% | 40,00% |
Resultaat van spelgroep 4: 40,00%
Gespeeld tegen Vande Vijver Luc-Goossens Eddie: 47,15%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 4 | 45 | 4♣ | N | ♥A | = | 130 | 63,33% | 36,67% | |
| 10 | 4 | 45 | 4♥ | Z | ♣A | = | 620 | 40,00% | 60,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 51,67%
Gespeeld tegen VANHAELTER PETER-ASSENMAKER MARCEL: 35,07%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | 4 | 32 | 2♠ | N | ♣H | -1 | 50 | 10,00% | 90,00% | |
| 12 | 4 | 32 | 3♥ | N | ♦A | -1 | 100 | 53,33% | 46,67% |
Resultaat van spelgroep 6: 31,67%
Gespeeld tegen Laenen Rene-LOGGHE DIRK: 57,91%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 4 | 31 | 4♠ | W | ♦A | +1 | 650 | 63,33% | 36,67% | |
| 14 | 4 | 31 | 3♥ | W | ♣A | -1 | 50 | 30,00% | 70,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 46,67%
Gespeeld tegen CANTRE ROGER-VAN OOST FRANCINE: 48,94%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 | 4 | 43 | 4♥ | W | ♣2 | = | 420 | 40,00% | 60,00% | |
| 16 | 4 | 43 | 3NT | W | ♣6 | +2 | 660 | 16,67% | 83,33% |
Resultaat van spelgroep 8: 28,33%
Gespeeld tegen SERRAS JAN-Lamote Peter: 51,33%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 4 | 42 | 5♦ | N | ♣5 | +1 | 420 | 73,33% | 26,67% | |
| 18 | 4 | 42 | 2♦ | N | ♣H | +1 | 110 | 0,23% | 99,77% |
Resultaat van spelgroep 9: 36,78%
Gespeeld tegen De Geyter Rita-De Spiegeleire Wilfried: 47,68%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 | 4 | 41 | 4♠x | Z | ♣A | = | 590 | 100,00% | 0,00% | |
| 20 | 4 | 41 | 2♥ | W | ♦4 | = | 110 | 63,33% | 36,67% |
Resultaat van spelgroep 10: 81,67%
Gespeeld tegen VAN MUYLEM TOM-SCHALKX JOHNNY: 56,38%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 4 | 46 | 2NT | Z | ♣3 | +1 | 150 | 80,00% | 20,00% | |
| 22 | 4 | 46 | 3♥ | W | ♦H | = | 140 | 10,00% | 90,00% |
Resultaat van spelgroep 11: 45,00%
Gespeeld tegen VAN DEN BRANDE BEN-HEIP LENNART: 58,43%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 | 4 | 44 | 3NT | W | ♠3 | -1 | 100 | 73,33% | 26,67% | |
| 24 | 4 | 44 | 4♣ | W | ♠5 | = | 130 | 30,00% | 70,00% |
Resultaat van spelgroep 12: 51,67%
Gespeeld tegen CASTELEYN MARC-VERCRUYSSE KOEN: 51,24%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 4 | 38 | 4♥ | O | ♦9 | +1 | 650 | 13,33% | 86,67% | |
| 26 | 4 | 38 | 3NT | N | ♠9 | +1 | 630 | 13,33% | 86,67% |
Resultaat van spelgroep 13: 13,33%
Gespeeld tegen Wybo Monique-Bijn Willy: 56,63%

