Uitslag 20-01-2020 Paar 31
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van DE NEVE TONY-FORMESYN TANIA: 45,78%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 31 | 4♠x | Z | ♣A | -1 | 100 | 27,27% | 72,73% | |
| 2 | 1 | 31 | 4♠ | O | ♥3 | -2 | 100 | 95,45% | 4,55% | |
| 3 | 1 | 31 | 2♠ | O | ♣2 | = | 110 | 18,18% | 81,82% | |
| 4 | 1 | 31 | 2♥ | W | ♠2 | +1 | 140 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 52,27%
Gespeeld tegen VAN HOORDE gILBERT-DE MUNTER LUT: 44,81%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 11 | 31 | 2♠ | N | ♥A | +3 | 200 | 59,09% | 40,91% | |
| 6 | 11 | 31 | 2♦x | O | ♣A | -2 | 500 | 100,00% | 0,00% | |
| 7 | 11 | 31 | 3♠ | N | ♠5 | -1 | 100 | 81,82% | 18,18% | |
| 8 | 11 | 31 | 6♦ | O | ♠6 | = | 920 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 27,27%
Gespeeld tegen DOBBELAERE JAN-D'HUYVETTERS ANNIE: 50,32%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 2 | 31 | 4♥ | O | ♦2 | +1 | 650 | 59,09% | 40,91% | |
| 10 | 2 | 31 | 6NT | Z | ♦B | +1 | 1470 | 68,18% | 31,82% | |
| 11 | 2 | 31 | 6♥ | W | ♣9 | -2 | 100 | 81,82% | 18,18% | |
| 12 | 2 | 31 | 3♠ | Z | ♣H | +1 | 170 | 68,18% | 31,82% |
Resultaat van spelgroep 3: 30,68%
Gespeeld tegen DE ROEST LUDWIN-VANDEWALLE DOMINIQUE: 50,49%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 10 | 31 | 4♠ | O | ♥10 | +2 | 680 | 72,73% | 27,27% | |
| 14 | 10 | 31 | 3NT | N | ♠3 | +4 | 520 | 86,36% | 13,64% | |
| 15 | 10 | 31 | 2♥x | N | ♠V | -2 | 500 | 4,55% | 95,45% | |
| 16 | 10 | 31 | 2♠ | O | ♣A | +2 | 170 | 18,18% | 81,82% |
Resultaat van spelgroep 4: 54,55%
Gespeeld tegen ANDELHOF MARC-VAN DEWYNCKELE NADINE: 59,25%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 3 | 31 | 2♠ | Z | ♥A | -1 | 50 | 68,18% | 31,82% | |
| 18 | 3 | 31 | 1NT | Z | ♥8 | -1 | 100 | 27,27% | 72,73% | |
| 19 | 3 | 31 | 3NT | N | ♠4 | +3 | 490 | 50,00% | 50,00% | |
| 20 | 3 | 31 | 3♠ | Z | ♣10 | -2 | 200 | 13,64% | 86,36% |
Resultaat van spelgroep 5: 60,23%
Gespeeld tegen BOVIJN FREDDY-JACOBS PAUL: 47,73%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 9 | 31 | 5♦ | O | ♠V | +2 | 440 | 90,91% | 9,09% | |
| 22 | 9 | 31 | 5♣x | N | ♦9 | -2 | 300 | 36,36% | 63,64% | |
| 23 | 9 | 31 | 1NT | O | ♠2 | +3 | 180 | 31,82% | 68,18% | |
| 24 | 9 | 31 | 3NT | O | ♥5 | +2 | 460 | 72,73% | 27,27% |
Resultaat van spelgroep 6: 42,05%
Gespeeld tegen MAENHAUT CECILE-VERLINDE JOSYANE: 47,56%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 12 | 31 | 2♥ | O | ♦H | +1 | 140 | 13,64% | 86,36% | |
| 26 | 12 | 31 | 4♠ | O | ♣V | +1 | 650 | 22,73% | 77,27% | |
| 27 | 12 | 31 | 1NT | N | ♦2 | +2 | 150 | 100,00% | 0,00% | |
| 28 | 12 | 31 | 4♠ | O | ♥A | +1 | 450 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 53,41%
Gespeeld tegen Laenen Rene-VANDERHEEREN JOHN: 56,82%

