Uitslag 20-01-20-avond Paar 6
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van Guy-Rudy: 51,29%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 32 | 3♠ | Z | ♣A | = | 140 | 50,00% | 50,00% | |
| 2 | 6 | 32 | 4♠ | W | ♣V | -1 | 50 | 37,50% | 62,50% | |
| 3 | 6 | 32 | 2♠ | O | ♣2 | -1 | 100 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 29,17%
Gespeeld tegen Luc-Lieva: 66,25%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 5 | 6 | 2♥ | W | ♣2 | = | 110 | 25,00% | 75,00% | |
| 5 | 5 | 6 | 2NT | N | ♥A | -4 | 400 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 58,33%
Gespeeld tegen Betty-Achiel: 33,27%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 4 | 6 | 3♠ | N | ♣A | = | 140 | 75,00% | 25,00% | |
| 8 | 4 | 6 | 2♦ | O | ♣B | +4 | 170 | 87,50% | 12,50% | |
| 9 | 4 | 6 | 4♥ | W | ♠7 | +1 | 650 | 25,00% | 75,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 37,50%
Gespeeld tegen Paul-Dirk: 57,81%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 35 | 6 | 6♦ | Z | ♠V | +1 | 1390 | 25,00% | 75,00% | |
| 11 | 35 | 6 | 3♥ | W | ♦H | +1 | 170 | 50,00% | 50,00% | |
| 12 | 35 | 6 | 4♥ | Z | ♦7 | -1 | 100 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 4: 75,00%
Gespeeld tegen Geert-Chris: 35,42%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 1 | 6 | 4♠ | O | ♣3 | +2 | 680 | 37,50% | 62,50% | |
| 14 | 1 | 6 | 3♦ | Z | ♣H | +3 | 170 | 25,00% | 75,00% | |
| 15 | 1 | 6 | 3♦ | W | ♥A | -1 | 50 | 65,63% | 34,38% |
Resultaat van spelgroep 5: 57,29%
Gespeeld tegen Marc-Philippe: 55,51%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 | 34 | 6 | 6NT | N | ♦10 | -1 | 50 | 25,00% | 75,00% | |
| 20 | 34 | 6 | 1♦ | O | ♠9 | -2 | 200 | 100,00% | 0,00% | |
| 21 | 34 | 6 | 4♠ | N | ♥A | -3 | 300 | 75,00% | 25,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 33,33%
Gespeeld tegen Marc-Rita: 56,08%

