Uitslag 20-01-20-avond Paar 34
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van Marc-Rita: 56,08%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 34 | 3 | 2♠ | Z | ♣A | +1 | 140 | 50,00% | 50,00% | |
| 2 | 34 | 3 | 3NT | W | ♦4 | -2 | 100 | 87,50% | 12,50% | |
| 3 | 34 | 3 | 3♦ | Z | ♥4 | +1 | 130 | 25,00% | 75,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 54,17%
Gespeeld tegen Jos-Annie: 51,91%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 31 | 34 | 2♠ | N | ♥4 | = | 110 | 25,00% | 75,00% | |
| 8 | 31 | 34 | 5NT | O | ♠4 | +1 | 490 | 12,50% | 87,50% | |
| 9 | 31 | 34 | 4♥ | O | ♦2 | = | 620 | 62,50% | 37,50% |
Resultaat van spelgroep 3: 66,67%
Gespeeld tegen Pieter-Annemie: 29,76%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 4 | 34 | 6NT | Z | ♥2 | +1 | 1470 | 75,00% | 25,00% | |
| 11 | 4 | 34 | 4♥ | W | ♦6 | +2 | 480 | 0,00% | 100,00% | |
| 12 | 4 | 34 | 1♠ | Z | ♣H | +2 | 140 | 25,00% | 75,00% |
Resultaat van spelgroep 4: 66,67%
Gespeeld tegen Paul-Dirk: 57,81%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 2 | 34 | 4♠ | O | ♣3 | +2 | 680 | 37,50% | 62,50% | |
| 14 | 2 | 34 | 3NT | Z | ♥7 | +3 | 490 | 75,00% | 25,00% | |
| 15 | 2 | 34 | 3NT | O | ♥9 | -1 | 50 | 65,63% | 34,38% |
Resultaat van spelgroep 5: 40,63%
Gespeeld tegen THierry-Marianne: 53,72%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 | 32 | 34 | 2♥ | O | ♦B | +1 | 140 | 12,50% | 87,50% | |
| 17 | 32 | 34 | 2♠ | Z | ♥A | -1 | 50 | 75,00% | 25,00% | |
| 18 | 32 | 34 | 1NT | Z | ♥10 | = | 90 | 87,50% | 12,50% |
Resultaat van spelgroep 6: 41,67%
Gespeeld tegen Luc-Lieva: 66,25%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 | 34 | 6 | 6NT | N | ♦10 | -1 | 50 | 25,00% | 75,00% | |
| 20 | 34 | 6 | 1♦ | O | ♠9 | -2 | 200 | 100,00% | 0,00% | |
| 21 | 34 | 6 | 4♠ | N | ♥A | -3 | 300 | 75,00% | 25,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 66,67%
Gespeeld tegen Guy-Rudy: 51,29%

