Uitslag 13-02-2020 Paar 7
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van CANTRE ROGER-VAN OOST FRANCINE: 47,92%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 36 | 2NT | N | ♠6 | = | 120 | 68,75% | 31,25% | |
| 2 | 7 | 36 | 1NT | N | ♣8 | -1 | 100 | 25,00% | 75,00% | |
| 3 | 7 | 36 | 4♥ | W | ♣7 | +2 | 680 | 31,25% | 68,75% | |
| 4 | 7 | 36 | 4♠ | W | ♦10 | +1 | 650 | 12,50% | 87,50% |
Resultaat van spelgroep 1: 34,38%
Gespeeld tegen ANTHEUNIS MONIQUE-LEYSSENS JOS: 54,91%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 7 | 38 | 3♦ | W | ♣10 | -1 | 100 | 75,00% | 25,00% | |
| 10 | 7 | 38 | 3NT | N | ♦6 | +2 | 660 | 100,00% | 0,00% | |
| 11 | 7 | 38 | 3♥ | O | ♣A | +1 | 170 | 100,00% | 0,00% | |
| 12 | 7 | 38 | 3♦ | W | ♠6 | +2 | 150 | 87,50% | 12,50% |
Resultaat van spelgroep 3: 90,63%
Gespeeld tegen MAENHAUT CECILE-Goossens Annemie: 29,24%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 7 | 33 | 4♠ | N | ♥3 | -2 | 200 | 0,00% | 100,00% | |
| 14 | 7 | 33 | 6NT | W | ♠6 | +1 | 1020 | 43,75% | 56,25% | |
| 15 | 7 | 33 | 2NT | Z | ♥H | -2 | 200 | 6,25% | 93,75% | |
| 16 | 7 | 33 | 1NT | Z | ♣3 | +1 | 120 | 87,50% | 12,50% |
Resultaat van spelgroep 4: 34,38%
Gespeeld tegen VAN ZANTBEEK TONIE-KERCKHOF MARTINE: 48,88%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 7 | 32 | 2♦ | W | ♣H | -1 | 50 | 37,50% | 62,50% | |
| 18 | 7 | 32 | 3NT | Z | ♠6 | +1 | 630 | 56,25% | 43,75% | |
| 19 | 7 | 32 | 1NT | Z | ♥6 | +2 | 150 | 81,25% | 18,75% | |
| 20 | 7 | 32 | 4♥ | Z | ♦8 | -1 | 100 | 6,25% | 93,75% |
Resultaat van spelgroep 5: 45,31%
Gespeeld tegen DE VLEMINCK WILLY-FOUQUART ANDRE: 57,37%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 7 | 39 | 3♣ | Z | ♠7 | = | 110 | 68,75% | 31,25% | |
| 22 | 7 | 39 | 4♥ | Z | ♠A | -1 | 50 | 25,00% | 75,00% | |
| 23 | 7 | 39 | 6NT | W | ♣6 | +1 | 1470 | 18,75% | 81,25% | |
| 24 | 7 | 39 | 2♦ | W | ♣V | +1 | 110 | 31,25% | 68,75% |
Resultaat van spelgroep 6: 35,94%
Gespeeld tegen BONTINCK ANNE-QUIQUEMPOIX MICHEL: 60,49%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 7 | 37 | 4♥ | Z | ♦A | = | 420 | 56,25% | 43,75% | |
| 26 | 7 | 37 | 4♥ | W | ♠H | +1 | 650 | 31,25% | 68,75% | |
| 27 | 7 | 37 | 3NT | W | ♥10 | +1 | 430 | 100,00% | 0,00% | |
| 28 | 7 | 37 | 3♥ | Z | ♠4 | -2 | 200 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 46,88%
Gespeeld tegen Laenen Rene-NIERINCK NICOLE: 55,80%

