Uitslag 13-02-2020 Paar 39
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van BONTINCK ANNE-QUIQUEMPOIX MICHEL: 60,49%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 39 | 3NT | N | ♠6 | -2 | 100 | 6,25% | 93,75% | |
| 2 | 6 | 39 | 2NT | Z | ♦B | = | 120 | 62,50% | 37,50% | |
| 3 | 6 | 39 | 6♥ | W | ♦A | -3 | 300 | 100,00% | 0,00% | |
| 4 | 6 | 39 | 4♠ | W | ♦6 | -1 | 100 | 81,25% | 18,75% |
Resultaat van spelgroep 1: 37,50%
Gespeeld tegen VAN DEN BERGHE GILBERT-VANDERHEEREN JOH: 50,78%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 9 | 39 | 3♠ | N | ♦A | = | 140 | 50,00% | 50,00% | |
| 6 | 9 | 39 | 1NT | W | ♠4 | = | 90 | 0,00% | 100,00% | |
| 7 | 9 | 39 | 3NT | W | ♦9 | +3 | 690 | 37,50% | 62,50% | |
| 8 | 9 | 39 | 3NT | O | ♣B | +1 | 430 | 18,75% | 81,25% |
Resultaat van spelgroep 2: 73,44%
Gespeeld tegen DE NEVE TONY-VAN MARCK ROLAND: 43,75%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 5 | 39 | 4♠ | W | ♣H | +1 | 650 | 18,75% | 81,25% | |
| 10 | 5 | 39 | 3NT | N | ♦2 | = | 600 | 6,25% | 93,75% | |
| 11 | 5 | 39 | 4♥ | O | ♥3 | +1 | 450 | 31,25% | 68,75% | |
| 12 | 5 | 39 | 5♦ | O | ♠3 | +1 | 420 | 18,75% | 81,25% |
Resultaat van spelgroep 3: 81,25%
Gespeeld tegen D'HUYVETTERS ANNIE-HENDRICKX RITA: 44,79%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 1 | 39 | 2♠ | N | ♦4 | +2 | 170 | 87,50% | 12,50% | |
| 14 | 1 | 39 | 6NT | O | ♠8 | +1 | 1020 | 43,75% | 56,25% | |
| 15 | 1 | 39 | 3♠x | N | ♥9 | -1 | 200 | 6,25% | 93,75% | |
| 16 | 1 | 39 | 2♥ | Z | ♦V | -1 | 50 | 12,50% | 87,50% |
Resultaat van spelgroep 4: 62,50%
Gespeeld tegen OEYEN WALTER-BOVIJN MARC: 50,00%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 4 | 39 | 3♠ | O | ♥3 | -2 | 100 | 68,75% | 31,25% | |
| 18 | 4 | 39 | 3NT | N | ♠5 | +1 | 630 | 56,25% | 43,75% | |
| 19 | 4 | 39 | 2NT | Z | ♥6 | -1 | 50 | 6,25% | 93,75% | |
| 20 | 4 | 39 | 3♥ | Z | ♥3 | +1 | 170 | 37,50% | 62,50% |
Resultaat van spelgroep 5: 57,81%
Gespeeld tegen BAETENS JEAN MARIE-Vander Massen Mady: 54,95%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 7 | 39 | 3♣ | Z | ♠7 | = | 110 | 68,75% | 31,25% | |
| 22 | 7 | 39 | 4♥ | Z | ♠A | -1 | 50 | 25,00% | 75,00% | |
| 23 | 7 | 39 | 6NT | W | ♣6 | +1 | 1470 | 18,75% | 81,25% | |
| 24 | 7 | 39 | 2♦ | W | ♣V | +1 | 110 | 31,25% | 68,75% |
Resultaat van spelgroep 6: 64,06%
Gespeeld tegen CANTRE ROGER-VAN OOST FRANCINE: 47,92%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 3 | 39 | 4♥ | Z | ♦A | = | 420 | 56,25% | 43,75% | |
| 26 | 3 | 39 | 4♠ | Z | ♣V | -4 | 400 | 75,00% | 25,00% | |
| 27 | 3 | 39 | 3NT | W | ♠V | +3 | 490 | 43,75% | 56,25% | |
| 28 | 3 | 39 | 3♠ | O | ♦A | -2 | 100 | 37,50% | 62,50% |
Resultaat van spelgroep 7: 46,88%
Gespeeld tegen DE BACKER LUC-Van Steenlandt Guido: 54,24%

