Uitslag 09-12-2019 Paar 34
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van MAENHAUT CECILE-VERLINDE JOSYANE: 42,86%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 34 | 6♠ | Z | ♣A | = | 980 | 54,55% | 45,45% | |
| 2 | 9 | 34 | 1NT | N | ♠9 | -1 | 100 | 54,55% | 45,45% | |
| 3 | 9 | 34 | 4♥ | N | ♠B | -1 | 50 | 4,55% | 95,45% | |
| 4 | 9 | 34 | 1♦ | Z | ♣6 | +1 | 90 | 54,55% | 45,45% |
Resultaat van spelgroep 1: 57,95%
Gespeeld tegen CANTRE ROGER-VAN OOST FRANCINE: 49,84%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 12 | 34 | 4♥ | Z | ♣2 | +1 | 650 | 68,18% | 31,82% | |
| 6 | 12 | 34 | 3NT | N | ♠2 | +1 | 430 | 95,45% | 4,55% | |
| 7 | 12 | 34 | 4♥ | Z | ♣9 | = | 620 | 100,00% | 0,00% | |
| 8 | 12 | 34 | 4♥ | N | ♣A | -5 | 250 | 59,91% | 40,09% |
Resultaat van spelgroep 2: 19,11%
Gespeeld tegen VAN MARCK ROLAND-DE NEVE TONY: 48,94%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 8 | 34 | 2NT | N | ♦3 | +1 | 150 | 81,82% | 18,18% | |
| 10 | 8 | 34 | 1NT | W | ♠V | -1 | 100 | 59,09% | 40,91% | |
| 11 | 8 | 34 | PAS | P | 0 | 54,55% | 45,45% | |||
| 12 | 8 | 34 | 4♥ | N | ♠3 | = | 620 | 36,36% | 63,64% |
Resultaat van spelgroep 3: 42,05%
Gespeeld tegen VAN GELE EDITH-VLAEMINCK RITA: 54,81%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 4 | 34 | 2♥ | N | ♠8 | -1 | 100 | 68,18% | 31,82% | |
| 14 | 4 | 34 | 1NT | Z | ♣8 | +2 | 150 | 100,00% | 0,00% | |
| 15 | 4 | 34 | 6♣x | O | ♦H | +1 | 1190 | 0,00% | 100,00% | |
| 16 | 4 | 34 | 2♠ | W | ♥7 | -1 | 100 | 30,18% | 69,82% |
Resultaat van spelgroep 4: 50,41%
Gespeeld tegen DE MUNTER LUT-VAN HOORDE gILBERT: 63,35%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 1 | 34 | 4♠ | W | ♣2 | +1 | 450 | 54,55% | 45,45% | |
| 18 | 1 | 34 | 2♠ | Z | ♦10 | +2 | 170 | 95,45% | 4,55% | |
| 19 | 1 | 34 | 3♦ | W | ♠6 | -2 | 200 | 95,45% | 4,55% | |
| 20 | 1 | 34 | 5♥ | O | ♦A | = | 650 | 20,23% | 79,77% |
Resultaat van spelgroep 5: 33,58%
Gespeeld tegen Roex Danielle-VANDEGINSTE ISABEL: 44,61%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 10 | 34 | 2NT | O | ♠5 | -1 | 50 | 68,18% | 31,82% | |
| 22 | 10 | 34 | 3NT | W | ♦10 | -1 | 100 | 72,73% | 27,27% | |
| 23 | 10 | 34 | 2♣ | Z | ♠10 | = | 90 | 31,82% | 68,18% | |
| 24 | 10 | 34 | 1NT | N | ♥7 | +2 | 150 | 63,64% | 36,36% |
Resultaat van spelgroep 6: 40,91%
Gespeeld tegen DE PLA RITA-VERMOUT JOSETTE: 49,09%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 2 | 34 | 4♦ | Z | ♠A | = | 130 | 77,27% | 22,73% | |
| 26 | 2 | 34 | 3♣ | O | ♠B | +2 | 150 | 31,82% | 68,18% | |
| 27 | 2 | 34 | 1NT | Z | ♦4 | -1 | 50 | 31,82% | 68,18% | |
| 28 | 2 | 34 | 2♠ | W | ♥H | +2 | 170 | 35,14% | 64,86% |
Resultaat van spelgroep 7: 55,99%
Gespeeld tegen VANDOOREN LINDA-DEGROOTE DIRK: 50,21%

